Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » MIért gondolják azt sokan...

MIért gondolják azt sokan bárkit felvesznek gyárba operátornak?

Figyelt kérdés

pl Akkumlátor gyárba voltam volt beszélgetés interjú eddig ok.

Aztán volt valami teszt hogy számokat kellett egy-től 100-ig minél gyorsabban megtalálni volt rá 4 perced... A feléig se jutottam.

Uána mondták majd kereshetnek még..

3 hete semmi. pedig átmentem mindenen csak az a számkeresősdi. Pedig van pár év operátori tapasztalatom, de iylen marhaságokkal tesztelik az embert. Sor közelébe nem is engedtek vagy megmutathassam mit tudok..



2022. jan. 18. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert max kívülről láttak gyárat
2022. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mert manapság nagyon válogatnak a munkáltatók, szirszar szempontok alapján...
2022. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, régen tényleg úgy volt, hogy bárkit felvettek, aki dolgozni akart. Ma már ha túl magas bérigénye (ezt állásinterjún minek beszélik meg?) van, nem kell, ha túlképzett, nem kell, ha csak nem szimpatikus az interjúztatónak, nem kell, mindenféle tesztet íratnak az emberekkel, és az alapján válogatnak...
2022. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most is vannak olyan helyek, ahol nagy a fluktuáció, oda tényleg bárkit felvesznek, én is dolgoztam átmenetileg ilyen cégnél évekkel ezelőtt, kétlem, hogy azóta bármi változott volna. Ez nem jelenti azt, hogy van, ahol igényesebbek a munkaerőre, és remélhetőleg jobban meg is becsülik a dolgozókat.
2022. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
*Ez nem jelenti azt, hogy mindenhol ez van, biztosan van, ahol igényesebbek a munkaerőre, és remélhetőleg jobban meg is becsülik a dolgozókat.
2022. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De gyárbejárás semmi nem volt.. . Ledarálták mit kell csinálni , elmondtam a tapasztalataim és kb ennyi. Azlért mertt ilyn dolgokban nem vagyok jó még lehet jó összeszerelő , nem?

Amúgy több helyre is beadtam , régen is írtam már tesztet de az feladatkövetés volt meg egyszerűbb matek, esetleg próba összeszerelés. CSak azért sajnálom mertafizetés jó lett volna.. Nem tartom magam butának de esélyem se volt, egy ilyen ferladatra felkészülni.

2022. jan. 18. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem a feladaton múlik szerintem

Mennyire vagy nekik szimpatikus, önéletrajzod milyen, meddig dolgoztál előtte egy adott helyen, miért mondtál fel stbstb

Én is gyárban voltam felvételizni mint operátor.

10-en voltunk jelentkezők akkor ott.

Nekünk is ilyen számolós, dedós feladat volt, de nem sok idő volt rá, a feladatok egy részét meg sem csináltam végig....

Aztan jött egy kis személyes kontakt. A gyárat amúgy nekem sem mutatták meg...

A személyes beszélgetés végén a pasi aki interjúztatott közölte is hogy felvagyok véve és ott is kellett maradnom megirni a szerződést. A többi 9 embernek pedig azt mondták majd értesítik őket.

Ezért meg is lepődtem hogy engem azonnal felvettek

Később abból a 9 emberből 1 nővel találkoztam a gyárban akit végül vissza hívtak.

2022. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a röhely, hogy ami a ti számotokra dedós feladat, azt mégis sokan képtelenek megcsinálni. Láttam ilyen kitöltött teszteket, amiket a csopinknak küldtek, hogy válogasson a jelentkezők közül, és volt pl olyan feladat, hogy írd le a nevedet függőlegesen, a vezetéket nagy a keresztnevet meg kisbetűvel. De még ezt se mindenki tudta megcsinálni. Akkor az ilyenektől, hogy várja el a cég, pláne egy autóipari, hogy mérjen, meg töltse a doksikat, amik feltétele a mindefajta ISO stb minősítéseknek.
2022. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!