Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túl sokszor elégedetlenek...

Túl sokszor elégedetlenek velem a munkahelyemen, és hibázok, akár nem csak kicsi dolgokban. Gondolkodjak így a felmondáson?

Figyelt kérdés
Emiatt nekem is megrendült a vezetőimben a bizalmam, és nekik is bennem. Érdemes-e így ide tervezni? Néha csak bagatell dolgokat cseszek el, és kicsit olyan vagyok, mint az elefánt a porcelán boltban.

2022. jan. 20. 22:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem mindig érek a feladataim végére, és figyelmetlenségből is többször hibázok. Ma például lehet, hogy olyan fájlokat töröltem ki végleg, amiket lehet, hogy nem kellett volna. A hibáim, és a teljesítményemben lévő gyengeségek miatt a főnökeim bizalma megrendült felém. Emiatt gyakran félek tőlük, és ez negatívan hat a teljesítményemre. Illetve egyre kevésbé érzem létjogosultságát, hogy itt dolgozzak. Az állás nélkül minden kötél szakadna körülöttem. Szeretnék a maradék méltóságom megtartásával távozni. Üdv
2022. jan. 20. 22:51
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Csakkor mondj fel, ha már találtál másik munkát. Lehetőleg olyat keress, ami kisebb felelősséggel jár.
2022. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell, majd kirúgnak ha eljön az ideje.
2022. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vannak tartalékaik, tehát nem az utcára kerülnek, ha felmondok. Viszont az nem segítene a jövőmön, ha itt hagyom agyon alázni magam. Ha kirúgnak jobban megalázna, mintha én mondanék fel.
2022. jan. 21. 06:27
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Mi okozza a figyelmetlenséget? Gondolkoztál ezen? Lehet, hogy csak picit több magyarázatra lenne szükséged és belejönnél. Nem minden betanulás megy zökkenőmentesen.
2022. jan. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Normen123 válasza:

Véleményem szerint, ha egy ember elgondolkozik a felmondáson, abból a gondolatból nehéz kimászni.

A "szív" menne, de az eszed még próbálkozna. Én azt tanácsolom neked, hogy beszélgess több emberrel erről, több nézőpont, nagyobb latószög.


A becsületre rátérve, szerintem sokkal nagyobb és elismerendő dolog, ha egy ember felismeri a hibáit, azt bevallja a vezetőinek és inkább távozik a cégtől, hogy máshol (esetleg kisebb pozícióban) újra tudja kezdeni az építkezést.


Mindig vannak hibák amikből tanulni kell, de mindig vannak új esélyek is.

2022. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress más típusú munkát, mondjuk olyat, ami nem adminisztráció, hátha az jobban megy.
2022. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!