Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, akinek befolyás...

Van itt olyan, akinek befolyásolja a munkahelyét a 3. oltás? Mármint feltétellé tették a további munkához?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 06:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert itt emberek dolgoznak, nem egybites szarok.
2022. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kötelező 1 se, de a többség oltott.
2022. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én ma voltam felvételizni egy állásra, a bejáratnál ugyan kint volt a kötelező maszk logó, de senki nem viselte. Nemhogy az oltásról nem kérdezett, de még a máshol kötelező orvosi alkalmasságira sem küdött el ,pedig felvettek.
2022. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

Én 2x beadtam, nem fogom sem a 3.-at, se a 4.-et, se 6.7.8.-at, köszöntem szépen. 2x átesett coviddal + 2 oltással mondom.


Szerencsére nem jellemző, hogy a munkahelyek köteleznének rá, maximum ajánlva van, de ha úgy lenne is búcsút mondanék nekik, és sok sikert kívánnék az utódom kereséséhez.

2022. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!