Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csernusnak igaza van?

Csernusnak igaza van?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy korábbi videójában, hogy mikor az ember védekezik az olyan dolgok ellen, amik mérgezőek számára, az dupla annyi erőfeszítést jelent, emellett az embernek egy bizonyos idő elteltével eltörik a gerince, meg azt is mondta, hogy az ilyen helyen, az ember önmagát adja fel. Szerintem igaza van, mivel okos emberről beszélünk. Sokan panaszkodnak arra, hogy munka mellett nincs magánéletük, monoton az egész, az esetek többségében csak a negatív kritikákat kapja. Aki tudatosan nyeli le a mérget az ilyen helyen, egy ideig tud dolgozni, csak kitartás kell hozzá. Ha az ember gyűjti a pénzét, kizárja a negatív embereket, kritikákat, emellett folyamatosan dolgozik, magyarán a munkának él, az mennyi ideig bírja alkalmazottként, függetlenül attól, hogy mentálisan és fizikálisan mennyire erős?
2022. jan. 21. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ő mit mondd, meg hogy éli meg a kisember a saját maga valóságát, két teljesen különböző dolog.

Én például azzal védekezek a mérgező rokonaimmal szemben, hogy nem beszélek velük. Erőfeszítést igényel ez? Baromira nem, sokkal boldogabb és szabadabb vagyok.

Munkahely. Volt mát pár munkahelyem, olyan is, amitől hányni tudtam volna. Megszabadultam tőlük. Amint éreztem, hogy itt xarban vagyok, adtam is be a felmondásom. És baromi jó érzés volt, csak nevetni tudtam.


Erre akartál kilyukadni?

2022. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"mikor az ember védekezik az olyan dolgok ellen, amik mérgezőek számára, az dupla annyi erőfeszítést jelent"


Erre mi a példa?

2022. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bármikor mondhatsz nemet olyan környezetben, ami arra épül, hogy a másik ember ne legyen boldog. Ehhez az kell, hogy magadat is érvényesíteni próbáld, emellett védekezzél is a negatív emberekkel, hatásokkal szemben. Viszont, csak a felesleges köröket futja az ember, mert ők lehet, hogy idővel változnak, de te kerülsz egy kicsit hátrányosabb helyzetbe. Kérdés az, hogy mennyire éri meg az embernek?
2022. jan. 21. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Extrém hülyének tűnhetek, de nekem még mindig nem világos. Nekem eddig csak előnyöm volt abból, ha kizártam a mérgező embereket.
2022. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a hídégetés a bevált stratégiám a köcsögökkel szemben.


Olyan jó érzés otthagyni őket főni a levükben és eltakaríttatni velük a szart, amit az én nyakamba akartak önteni, hogy esküszöm feltöltődöm tőle, mikor lezárok egy ilyen kapcsolatot, legyen az rokoni, baráti vagy munkahelyi.


Az egyetlen módszer, amitől jobb lett az életem és sokkal kevesebb energia, mint bármi más, az, hogy beveszem a leszarom tablettát, aztán csak vergődjön.

2022. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, úgy érti, hogy az igényel dupla erőfeszítést, hogy leállsz a trollokkal és a k@csögökkel vitázni.

Ezzel én egyetértek. Nem fogod őket meggyőzni, se leállítani. A legjobb ha rájuk hagyod. Ahogy a mondás tartja:

Hülyékkel ne vitatkozz, mert lehúznak az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

2022. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy én vagyok h*lye, de Csernustól írt részben ő is pont azt mondja, hogy nem éri meg sokáig ezekben a toxikus helyzetben maradni. (mert különben csak szenvedsz + feladod önmagad, stb stb)


A válaszolók is ezt erősítik meg. Akkor most mi a kérdés, kérdező? Hogy lépni kell-e? Hát pont ezt írja mindenki, Csernus is..

2022. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Viszont, csak a felesleges köröket futja az ember, mert ők lehet, hogy idővel változnak, de te kerülsz egy kicsit hátrányosabb helyzetbe. - engem halálosan nem érdekel, hogy ők változnak-e, hogyha x évig kötsögök voltak velem, hadd ne várjam már meg, míg TALÁN már nem lesznek azok, és közben meg tönkremegyek benne.
2022. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!