Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdekes beállítódás ha valaki...

Érdekes beállítódás ha valaki azt mondja hogy a munkahely miatt HAJNALI 6kor kell kelnie? 6kor kel? Én 6kor BENN VAGYOK, és már a 4.45ös vonaton rajta vagyok hogy beérjek!

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 11:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
A hajnal az, amikor a nap felkel. Télen hatkor még tök sötét van.
2022. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
a köpönyeg szerint reggel 07:15-kor van napkelte, legalábbis Miskolcon.
2022. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

"A hajnal az, amikor a nap felkel. "


Oké!! És nyáron amikor már 5 előtt hasad.. akkor mi van? Hm?


Akkor járjon 5re?

2022. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%
Nekem sem igazán hajnal a 07:15 .....
2022. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Ki járjon ötre? A legtöbb munkahelyen konkrét órában van megadva a munkakezdés ideje, nem úgy, hogy "hajnal". Szóval járjon mindenki akkorra, amikorra kell. Csak arra hívtuk fel a figyelmet, hogy mivel hivatalosan a hajnal az a napfelkete, ezért jelenleg a hajnali 6 teljesen pontos megfogalmazás. Nyilván nyáron már világos van akkor, de az ember nem fogja váltogatni az általa használt szófordulatokat évszakonként.

Akit ennyire bánt hogy más mit mond hajnali időpontnak, azt igazából az frusztrálja, hogy korán kell kelnie. Keressen másik munkát, ha ennyire zavarja ez. De ennyi erővel aki éjszakázni megy hajnali egyre, az a kérdezőnek mondhatná, hogy mit veri magát a hajnali negyes ébredesre, ő akkor már rég ébren van.

2022. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%

És mi a kérdés egyébként, de főleg neked ez miért fáj? Bár mintha ezt a kérdést kb szóról-szóra olvastam már itt.


Igen, a 6 óra az sok ember olvasatában még bőven hajnal, nekem is, mert utálok korán kelni. És? Most neked ettől rosszabb lesz az életed? Az meg kit érdekel, hogy te 6-ra már bent vagy meg a 4:45-ös vonattal mész? Őszintén nem értem. Én meg fél8 fele kelek és fél9-kor ülök kocsiba, hogy 9-re beérjek, de ez rajtam kívül mást nem foglalkoztat.

2022. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%
Az én első kérdésem volt, hogy ez miért fáj neki. Érdekes, nekem nem fáj korán kelni hogy Debrecenbe menjek az egyetemre. Pihenek, nézelődök, zenét hallgatok. Így tudom megoldani, eszembe se jutna fröcsögni ezért hisz én vállaltam....
2022. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%
Mi este 10 kor kezdjük a műszakot, a te hajnali 4 órád nálunk ebédidőt jelent.
2022. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván később kezdődik a munkaideje és neki a 6 órási kelés elég arra hogy összekapja magát és bemenjen.


Van akinek 6 kor kezdődik a munkaideje és ha sokat kell utaznia akkor lehet 4 órakor már kelnie kell.


Én például hajnali 1 kor kelek 1:30 kor legkésőbb már indulnom kell hogy 2:00 ra beérjek a telephelyre ami már a munkaidőm kezdetét jelenti. Akkor teherautót átnézem az indulás előtti dolgokat, papírmunka, felpakolok és legkésőbb hajnali 3:00 kor indulás. nagyon sokan ilyenkor még javában alszanak nekem meg már 1 órája tart a munkaidőm. Akik 6 órára járnak be dolgozni addigra én már aműszak felén túl vagyok. Akik később járnak mondjuk 8-9 órára és éppen csak magukhoz térnek én addigra már majdnem hogy végzek a munkám nehezebbik részével.


Az én beállítódásom igazán érdekes emiatt mert este 7-8 órakor már megyek aludni hogy kipihenve tudjam elkezdeni a munkát.

2022. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
És hány órát dolgozol, meddig vagy bent? Tudod, minden cégnél, és munkakörnél másképp van. Szerintem az én munkahelyem 6-kor még nincs is nyitva, vagy akkor nyitnak legkorábban, most nem kotrom elő neked. Nálunk törzsidős rendszer van, 9 és délután 3 között bent kell lenni, az ezen kívüli idővel mindenki maga gazdálkodik, a heti 40 órának kell meglennie + ebédszünet, túlóra nincs, illetve csúsztatható formában lehet. 6 óra nekem pont határeset a hajnal és a reggel között, nyáron inkább reggel, télen inkább hajnal, de nem problémázok a szavakon. Egyébként 5 és 6 között kelek, amikor dolgozom, munka előtt még sétálok egyet a kutyámmal is, és eszek pár falatot vagy iszok egy pohár tejet, mert ha üres gyomorral indulok, akkor rosszul leszek.
2022. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!