Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen beállítódás ez a másik...

Milyen beállítódás ez a másik ember felé?

Figyelt kérdés
A férfi a kérdésben szereplő. A nőtől 3 gyereke született, de nem hajlandó feleségül venni, pedig tudja, hogy a nőnek ez fontos. Együtt élnek, de a férfi akkor jön-megy, amikor akar, egy szót se szól előre. Sok dolog van még, de nem sorolnám. Szerintem teljesen semmibe veszi a nőt. Vajon érdemes ilyen kapcsolatban maradni, ti maradnátok?
2014. szept. 7. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem is szültem volna neki gyereket,pláne nem vállaltam volna vele 3-at. Gyanítom, hogy előtte sem volt különb, csak akkor még a rózsaszín köd miatt nem tűnt fel.

Nem maradnék vele, bár tény a 3 gyerek ellátása és az anyagiak visszatartó erejűek lehetnek.

2014. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék. Már az elején elrontotta a nő, hiszen egy párkapcsolat kizárólag akkor működik és azért is létesítjük, ha működik benne az adok-kapok. Olyan nincs, hogy csak az egyik fél ad, a másik pedig semmit.
2014. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a gyerekek miatt nagyon nehéz. Ha nem lennének, akkor egyértelmű. Köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 7. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
3 gyerekre aztán fizethetne, mint a katonatiszt! Én lépnék. Csak arra voltál jó neki valószínűleg, hogy hullassa a magját.
2014. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg az első gyerek elott kellett volna ezen gondolkodni, nem a harmadik utan.....
2014. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen. Csak az a gond, hogy nem volt ez mindig így...ha előre tudom, nyilván meglépek én is. De nem tudtam, nem is sejtettem, soha nem gondoltam volna, hogy valaki ennyire megváltozhat. Nagyon szép éveink voltak, de már jó ideje utolsó senki vagyok mellette. Köszönöm mégegyszer.
2014. szept. 7. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha fontos a házasság akkor azt még a gyerek-projekt előtt kell elintézni.


Amúgy nem hiszem, hogy valaki hirtelen 180 fokos fordulatot vesz. Biztos fokozatosan történt a dolog, csak a nő nem vette észre mert teljesen lefoglalta a 3 gyerek.

2014. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!