Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen helyzetben van az a...

Milyen helyzetben van az a cég, amely még az 1 héttel későbbi kezdést se tudja megvárni mert neki azonnal mára kell ember? Normális cég szerintem ilyen helyzetben nem lehet

Figyelt kérdés

Most jövök interjúról (már tudom hova nem megyek...)

Azt mondják a lehető leghamarabb kell nekik ember.

Mondom oké, a dolgaim rendezem, és jövő hét hétfőn be tudok állni

Az nekik nem jó . Hamarabb..


Mondom hova hamarabb hát az 1 hét? 1 hetet nem tud várni? Máshol a 30 napot is simán kivárják állásban levő ember esetén.

Hát kiderült nekik már mára kéne ember.

Azért az nem gyenge, Ma van az az interjú és már mára kell ember.


Normális helyen ilyen előfordulhat?

Mondjuk csak elvi kérdés mert ide nem megyek az fix.


2022. jan. 24. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Interjúról? Hát el tudál lógni az alapítványi suliból? Az kemény.
2022. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Az érthető hogy minél hamarabb kéne de az nem normális hogy 1 hetet képtelenek várni,azt mindenki tudja kb az összes munkahelyen 30 napos felmondási idő van ha nem több.Ha tényleg kellesz nekik akkor megvárnak,ezek szerint nem kellesz annyira.

Én hanyagolnám ha nem valami kihagyhatlan ajánlat bár ha nem tudod megoldani 1 hét alatt akkor úgyis mindegy

2022. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

" ha nem tudod megoldani 1 hét alatt akkor úgyis mindegy"


Igazávól meg tudnám csak nem akarom, mert büdös az egész nekem.

Valami oka van hogy ennyire azonnal kell ember. Mi lett azzal aki eddig ott dolgozott? MIért nem tudja ideig óráig megoldani házon belül? Büdös a hely.

2022. jan. 24. 10:18
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Gyárban tudok ilyet max elképzelni, vagy építőiparban ahol 1-2 hónapnál tovább nem tud megmaradni normális ember. Azért ezeknél sokkal jobbat is lehet találni.
2022. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csomagküldő cég ügyfélszolgálata rendeléskiosztója. Admin irodai munkakör elvileg minden happy légkondis iroda PC stb... mégis valami lett az "előddel" khm
2022. jan. 24. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Maradj az alapítványi iskolában!
2022. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ebben semmi különöset látni.

Nyilván a létszám minimalizálva volt. Most kilépett valaki, esetleg covid-karanténban vannak néhányan és egyszerűen a cég normális működése forog kockán.

De ha így keresnek embert, akkor nem a legalkalmasabbat fogják fölvenni, hanem aki leghamarabb tud kezdeni. Lehet, hogy ügyetlen, lehet, hogy lusta, lehet, hogy teljesen alkalmatlan. Szóval a cég személyzeti politikája egy nagy nulla.


Amúgy engem is vettek föl olyan céghez, ahol szerintem az döntött mellettem, hogy munkanélküli voltam és azonnal tudtam kezdeni. De azért nem így mentek a dolgok. Meghallgattak utánam is néhány embert, aztán pár nap múlva csütörtökön szóltak, hogy ha elfogadom az állást, menjek be pénteken, mert fölvettek és vasárnapra szól a repülőjegyem, hétfőn kezdek a külföldi telephelyükön (ez előre meg volt beszélve, hogy ott lenne a munkavégzés).

2022. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem a céggel van a baj.

Versenyképes tudást kell szerezni és akkor hónapokat is várnak rád.

2022. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Buenos Chaos!" :D
2022. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Igen, simán előfordulhat, nincs ebben semmi. Szezonális munka, kell a létszám, bármi lehet az indok.

Az alapítványi iskolában meg pláne

2022. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!