Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetek baleseti...

Hogyan lehetek baleseti helyszínrendező?

Figyelt kérdés

Akik a holtestek részeit pakolják/szállítják

Halottszállító is lennék csak akkor sírt is kéne ásnom amit azért nem szeretnék

20/f



2022. jan. 25. 09:11
 1/2 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%

A helyi rendorsegnel erdemes megkerdezni, milyen feltetelek kellenek.

Szerintem egy alap pszichologiai vizsgalat biztos kell, de azt biztositja a munkaltato.

Csak ne feledd, allando telefonos ugyeletben lehetsz, de nem gondolom, hogy odahaza nagyon sokszor van olyan baleset, ahol fejek hullanak.

2022. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

1-es nehogy azt hidd. Ismertem baleseti helyszínelőt. Ő mondta, hogy nagyon erős gyomor és lélek kell ehhez a munkához, mert sokszor olyat látnak pl egy frontális ütközés után, amiből nehéz megmondani, hogy valaha ember lehetett. De ugyanez a mentős és a tűzoltó is. Brutális dolgokkal találkoznak. Sokszor nem is kell meghalnia az embernek. Egy rokonom is tanúja volt, ahogy egy munkatársa kezére csapódott egy nehéz fémajtó. Azt mondta az nem kész volt, hanem valami massza. Neki is idő kellett míg feldolgozta amit látott. Mondjuk ezekben a munkakörökben kötelező a pszichológiai foglalkozás, különben bekattan egy idő után az ember.


Szerintem a rendőrségen kérdezd meg, hogy kik azok, akik "takarítanak" utánuk.

2022. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!