Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Balesetin kedves orvos Molitor...

Balesetin kedves orvos Molitorisz Dániel?

Figyelt kérdés
Be kellett mennem a Balesetibe mert eltört az ujjam. Meg is kell műteni... Először Nagy Luca nézte meg az ujjam, ő nagyon kedves volt de a műtét holnap lesz. Bent kell aludnom és láttam hogy elment, Molitorisz Dániel fog műteni és elvileg ő is fogja átkötözni, stb... Valaki akit már gyógyított el tudja nekem mondani hogy kedves, vicces, kíméletes-e?! Lécci csak olyan válaszoljon aki már tényleg beszélt vele😷

#tulajdonság #baleseti #Molitorisz Dániel
2018. jún. 17. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nem elégé elenszenves volt mikor én találkoztam vele
2018. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretes szakember, meg fog gyógyítani.
2018. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

ez futószalag munkakör,vagy inkább húsdaráló.

kedvesség nagyon ritkán fér bele.

ha kedvesség,emberi bánásmód és törődés kell akkor magánkórházba kell menned.

2018. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most jött be a szobába megkérdezte hogy hogy vagyok és naggggyon kedves és vicces...
2018. jún. 17. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor jó, minden rendben lesz, meggyógyulsz. Mielőbbi teljes gyógyulást és jó vakációt!
2018. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm❤️☺️
2018. jún. 17. 21:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvolt a műtét... Nagyon aranyos és kedves. Bevittek és egy másik orvos el kezdett viccelődni😂 Azt szeretném még kérdezni hogy nektek is le kellett venni a felsőtöket műtétnél??? Meg azt is mondták hogy a bugyit is le kéne de most ez nem muszály...
2018. jún. 18. 09:14
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, így szoktak műteni,és letakarva. Akkor gyógyulsz már és minden rendben lesz!
2018. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!