Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyár vagy vendéglátás?

Gyár vagy vendéglátás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok, jelenleg alkalmi melót keresek, tehát semmiképp nem tervezek egy két évnél többet lehúzni itt. Sajnos elég gyenge fizikummal rendelkezem. Jelenleg itt melózok egy bisztró/étterem eggyüttesben. Ezen kívül még gyár, tehát operátor meló jöhet még szóba. Sajnos viszonyítani nem tudok, így csak az itt tapasztaltakat írnám le. 10 órázok, néha 12 de nyáron volt rá példa, hogy 14... Olyankor a fizum is magasabb de én szeretnék ünnepnapokat, hétvégéket is ami itt sajnos nem feltétlen megengedett. Jelenleg minimálbért kapok, 50 fok, pörgés, egymás fejének leordítása, ebéd és cigi szünet nélkül. Mennyivel lenne másabb egy szalagnál dolgozni? Érdemes lenne váltanom? A minimált gondolom ott is megkapnám.

2022. jan. 25. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugisabb, de sokkal jobbat ne remélj. Főleg hogy a 3 műszak alap, ami eléggé szétszedi a szervezeted.
2022. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos itt a kollégákkal sem jövök ki. Ők egy pici közösség, nagyszájú mindenki, én nem. Nem tudtam azóta sem beilleszkedni.

Első hetem óta gyomorideggel jövök, sokat fogytam.

2022. jan. 25. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyárat választottam. Rendesen bejelent, van szabi, táppénz, nincs akkora marakodás, mint a vendéglátásban. Viszont én nem szalag mellett vagyok. Amúgy gyár és gyár között óriási különbség van, érdemes többnek utána járni.
2022. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőben volt részem, 1000x inkább gyár, mint vendéglátás!!
2022. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények mellett inkább a gyár, de azt tudnod kell hogy ott is lesznek bunkó emberek, akik megpróbálnak kikèsziteni, vagy téged fognak ugráltatni folyton mert új vagy.. engem most a műszakvezetőm talált meg, mert nem vagyok neki szimpi, de reménykedem hogy egyszer csak megunja és békén hagy..
2022. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Közösségi részhez: ha introvertált vagy akkor olyan kapcsolódásokat keress ahol csak egy másik ember van. Szóval akkor beszélgess valakivel, amikor nem csapatban vannak. Nekem az sokkal jobban megy. Minnél több ember van annál kevésbé tudok én is ráhangolódni a helyzethez.


Amúgy szerintem ne félj váltani. Max váltasz megint. Meg a fontos, hogy napról napra mit teszel, hogy lehessen jobb melód. Pl a nyelvtanulás olyan amit lehet folyamatosan munka közben is akár rövid szünetekben telón.

2022. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Már csak egy löket kellett.
2022. jan. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!