Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy legyek túl azon hogy nem...

Hogy legyek túl azon hogy nem szóltam vissza munkahelyi beszólogatásokra egy olyan nőtől aki egyértelműen féltékenység miatt utált?

Figyelt kérdés
Én ideiglenesen dolgoztam egy cégnél, volt ott egy kövétebb frusztrált nő, aki az első perctől kezdve gyűlölt, (plane azért mert tetszettem egy srácnak azon a munkahelyen, aki szerintem neki tetszett) beszelt rólam a hátam mögött és burkoltan beszólogatott... én úgy voltam vele hogy nem akarok gondot a közvetítőmnél, meg szociális fóbiám is van, ezért inkább kerülöm a veszekedéseket, úgyhogy nem szóltam vissza. Most viszont már nagyon bánom, mert hatalmas gyűlölet maradt bennem, bár szerencsére még az előtt kirúgták hogy en eljöttem volna. Nem tudom honnan vette a bátorságot hogy így beszéljen velem, most már nagyon tudnám hogy mit mondjak neki... megtaláltam online, azon is gondolkodtam hogy ott megmondom neki a magamét...
2022. jan. 27. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"most már nagyon tudnám hogy mit mondjak neki" És nem mondanál semmit. Próbálj meg mással foglalkozni, mert csak gyártod a fantáziaforgatókönyveket a fejedben, hogy ki kinek tetszik vagy ki nem és ki mért utál mást.
2022. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem a testalkat befolyásoló tényező egy embernél, hanem a személyisége. Ha valaki sokat fogy, nem fog attól megváltozni a személyisége, lehet belsőre más személyiséget erőltetni magunkra, de humán beállítottság elengedhetetlen, ha HR-es igazgató valaki. Nagyok az elvárások szerinte, de néha az alapokat is biztosítani kell a dolgozók felé.
2022. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.... Ne süllyedj le az ő szintjére. Legyen az az elégtétel, hogy kirúgták.
2022. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3, elég nehéz...
2022. jan. 27. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondj neki: Olyat kapsz, fészket raksz.
2022. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!