Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha állítólag „fojtogató“ a...

Ha állítólag „fojtogató“ a munkaerőhiány és ez csak egyre rosszabb lesz hogy lehet hogy a beküldött álláspályázatai 90%ára még visszajelzés SEM jön?

Figyelt kérdés

Egyre fojtogatóbb a munkaerőhiány

admin 24.hu

2022. 01. 28. 10:33


2022. jan. 29. 12:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tessék itt vagyok pesti diplomás nem idős-és még egy visszajelzést se érek meg senkinek a nagy fojtogatás közepette.
2022. jan. 29. 12:48
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden területen van hiány. De nagyon sok területen igen. Valószínűleg te nem hiányszakmában szeretnél elhelyezkedni.
2022. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg te nem hiányszakmában szeretnél elhelyezkedni."


Abszolút mindenféle melóra beadom ,így ez nem érv.

Még nulla tudást igénylő majommelókra is.

2022. jan. 29. 12:50
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

3: lehet, nem professzionális az önéletrajzod....

Azt is meg kell tanulni, hogyan tudod "eladni" magadat.

2022. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs is diplomád, Balázs...


Egyébként sanszos, hogy már a CV-den látszik, hogy zakkant vagy.

2022. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, én egy éve havi 60 helyre beadom (diplomás munkától kezdve a takarítóig), abból jó, ha kéthavonta 1 visszajelzés jön. Valamikor csak annyi, hogy felhívnak, hogy aktuális-e még és hogy a héten keresni fognak interjú miatt, persze soha többet nem hallok felőlük. De még az árufeltöltői munkából is csak annyi jött vissza, hogy nem találtak rá alkalmasnak. Vagy azért, mert nő vagyok, vagy azért, mert diplomás, vagy mindkettő, nem tudom. De elkeserítő, hogy hiába tanul az ember, még aljamunkára se kell, miközben munkaerőhiányról beszélnek. Meg hogy csak az nem dolgozik, aki nem akar.
2022. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem igaz, hogy egy sima bolti eladó állást nem kapsz meg. Lakóhelyemen a piacon szinte minden boltra ki van írva.
2022. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
6-osnak: Régen én is beadtam aljamunkára az önéletrajzom, de letagadtam, hogy van diplomám, bár így se hívtak be interjúkra...
2022. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pesten magasról szarnak az ilyenre hogy vissza is jelezzenek, pedig több szerintem ott a lehetőség mint vidéken. Itt vissza szoktak jelezni, de legtöbbször azt hogy nincs lehetőség.
2022. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Munkaerőkölcsönzőt vagy -közvetítőt keress fel! Ott egyből visszajelzést is kapsz, hogy az önéletrajzoddal mi a gond, mit tudnak kínálni, merre indulj. Maximum nem rajtuk keresztül mész dolgozni, de legalább okosabb leszel.
2022. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!