Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennyiért meg éri elvállalni a...

Ennyiért meg éri elvállalni a munkahelyet.?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk össze költözni. Én jelenleg nem abban a városban dolgozok ahova költözni szeretnénk. Mivel ahol ő dolgozik 3 műszakban az másik városban van ezért szeretnék hozzá költözni. Voltam ma próba napon egy pékségben. 1000ft órabérben. Délelőtt 7 óraba délután 6 óraba két hetente szombaton is dolgoznék. Így keresnek 145-150 körül. A párom jól keres viszont én nagyon keveslem ezt az összeget amit én kapnék itt. Igaz lenne szabad időm elég de nekem fontosabb a pénzt. Viszont nem sok lehetőségem se van válogatni mert nem sok lehetőség van ebbem a kis városban sajnos. Alig találtam meg ezt a pékséget is. Ahol jelenleg dolgozok ott meg jóval többet keresek. Szóval félek felmondani kicsit viszont már nagyon szeretnénk összeköltözni és ha vissza mondom kitudja mikor találok másikat. El vállalnátok ebben a helyzetben?
2022. jan. 31. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Távolról nem tudsz dolgozni valahova?
2022. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jóval távolabb találnék csak és valószínűleg egyik buszról a másikra kéne átszáljak. Az meg plusz költség. Mert 2 bérletet kéne vegyek.
2022. jan. 31. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
2: a legtöbb munkahelyen kifizetik a távolsági bérlet 86%-át....
2022. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés...
2022. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám el ..ezt max akkor ha mellette csinálok mást is , vagy átmeneti állás lenne és közben keresnék mellette mást is addig meg legalább ennyi bevételem lenne de így hosszú távra nem.

Lehet hogy hülyeség de a minimálbér amúgy nem emelkedett ott ez az amit kézhez kapnál? Mert ez nagyon kevés.

2022. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem vállalnám el ennyi pénzért.
2022. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ez is egy albán pékség kaliberű hely ahol rabszolgaként kezelnek,nem jelentenek be,szar a fizetés stb.

Én biztos nem adnám fel a sokkal jobban fizető állásomat hogy egy ilyen alja helyen dolgozzak.

Milyen messze laktok egymástól,mennyire nehéz találkozni?

2022. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!