Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha napi 100 km-t kéne utaznod...

Ha napi 100 km-t kéne utaznod a munkahelyed és otthonod közt, elvállalnád?

Figyelt kérdés

Oda vissza 100 km lenne az út és mondjuk 9-től 5-ig kéne dolgoznod.

Az utazási költséget 100%-ban fizetné a cég.

Elvállalnád?


2017. jún. 8. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha oda-vissza 100km és viszonylag értelmesen lehet közlekedni, akkor nem gázos meg simán vállalható.

Csak oda meg csak vissza már kemény lenne... :)

2017. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
50km oda
2017. jún. 8. 16:48
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Erosen fugg az uttol. Ha kis forgalmu autopalya, akkor nincs fel ora. Ha varosi forgalom, dugok es stb, akkor 2 ora is lehet. Nekem kicsivel 1 ora felett van a lelektani hatar.
2017. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Mivel fizetik az utazást ,ezért elvállalnám! Nem egy nagy táv az .
2017. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A budapesti agglomerációból legalább 200 ezer ember jár be akik napi 100 km-t utaznak iskolába vagy a munkahelyre és vissza. Néha nem is fizetik a teljes utat és nem is kimagasló fizetésért teszik.


Szóval amit írtál az felén átlagos dolog.

2017. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Budapesten lakom, bőven találok jó munkát sokkal közelebb is, és nem "pazarlok" el annyi időt az életemből utazásra. Kivétel lenne, ha extra durván jó fizut kapnék, és álommunkát. De az nem reális :D.
2017. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Jópénzér bármit. De ha nincs autópály, 1-1 óra az oda-visszaút, akkor lehet inkább érdemesebb lenne azt kérni, hogy albérletet fizessenek neked.
2017. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Mivel autóm nincs, tömegközeledéssel kéne megoldanom ezt az utat. Ami azt jelenti, hogy maga a napi 100 km beletelne kb. 2 óra 15 percbe. Plusz kijutni a megállóig meg onnan vissza (otthon) meg ugyanez a munkahelyem városában is lenne még plusz összesen 1 óra legalább. Tehát minimum 3 óra 15 percet pocsékolnék el az életemből minden nap utazással, és ebbe nem számoltuk bele a késéseket meg egyéb váratlan eseményeket... Na, nem. Ennyit nem vállalnék be. Gyakorlatilag a teljes napom kb. 15%-át azzal tölteném, hogy valami tömegközlekedési eszközön ülök, közben se dolgozni nem tudok, se háztartást vezetni, se pihenni, se társasági életet élni, se semmit... Nekem nagyon hiányozna az a több, mint 3 óra a napomból! Jelenleg csak 30-40 percet töltök utazással naponta, de még ezt is soknak érzem, az idő alatt is tudnék mást csinálni...
2017. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem, már a 10km is sok számomra.
2017. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én most naponta 70+70 km-t utaznom a lakóhelyem és a munkahelyem között tömegközlekedéssel, aminek "csak" a 86%-át fizeti a munkahelyem. Plusz gyalogolok 2*(8+15) percet. Szóval én kifejezetten örülnék ha csak 50 km-t kellene utaznom és még fizetnék is a teljes útiköltséget. :D Egyébként szerintem ez nagyban attól függ, hogy honnan hova kell utazni. Én most két megyeszékhely között ingázom vonattal, ami még személyvonattal is (ez a leglassabb alternatíva) megvan 1 óra alatt és a vonaton tudok laptopon dolgozni (van wifi és áram is). Ugyanez IC-vel fél óra alatt teljesíthető. De ha például busszal kellene ugyanezt megtennem, akkor biztos, hogy nem vállalnám még az 50 km-t sem, mert lassú, kényelmetlen, nincs áram és általában net sincs.
2017. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!