Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha azt érzem,...

Mit csináljak, ha azt érzem, agyvérzést kapok a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Kötelező szakmai gyakorlatom lenne május első hetéig (februártól). Mar szeptember óta a cégnél vagyok és most januártól kezdődött, hogy tobb nagy projektre rátettek két olyan seniorral, akivel nem tudok együtt dolgozni. A többivel nincs gondom, de ez a két senior nagyon gaz… full vállalhatatlan munkaszervezés, sürgetnek, de nem adjak át rendesen a feladatot, nem magyaráznak, de mégis elvárnak mindent h magamtól jojjek rá.. de meg idő sincs rá. Múlt hét óta full idegbeteg vagyok, egyszerűen azt érzem, nem bírom. Nem tudok aludni, itthon ordítozom, idegessegemben csapkodom, remeg a kezem, full idegben vagyok, sírógörcseim vannak… ha nem lenne ez a szakmai gyakorlat, én tuti MOST felmondanék. Ha nem most csinálom a gyakorlatot, akkor viszont csuszom egy fel évet egyetemen… egyszerűen teljesen kivagyok… teljesen.. életemben soha nem voltam ennyire ideges, stresszes… nem bírom. :(

2022. febr. 2. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Válts ! Hosszútávon tönkre tesz ha nem élvezed a munkád vagy toxikus a hely ahol vagy.
2022. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vezetővel nem tudod megbeszélni, hogy igazolja le neked a szeptembertől februárig tartó időszakot?
2022. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyd ott ezt a helyet. nem eri meg stresszelned magad
2022. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2, hát nem tudom, de szerintem rossz pont lenne nála... :(
2022. febr. 2. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rossz pont? Ezek után még ott akarsz maradni?


Én elmondanám, hogy a qrvára toxic a környezet, ideges vagyok, nem tudok velük dolgozni. Szeretném megszerezni a szakgyak igazolást...

2022. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most is basszus, lett volna egy meetingem az egyik seniorral, de vannak elmaradásaim más munkák kapcsán és kértem, hogy tegyük át a meetinget holnapra (ráadásul ez nem is sürgős munka), hogy ma végezzek az elmaradásaimmal, amik szintén sürgősek... erre a senior visszaír, hogy ne tegyük át, nézzük meg, meddig jutottam... de bassssszameg, SEMEDDIG, MERT NEM AZZAL A MUNKÁVAL FOGLALKOZOM, HANEM AZZAL, AMINEK A HATÁRIDEJE MAI!!!! Hogy nem érti meg basszki, de komolyan.. írom neki, hogy nem tudok vele haladni ma... istenem, full kivagyok...
2022. febr. 2. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen munkák ezek, mit kell csinálni?
2022. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
adókalkulációk, szakmai összefoglalók írása angolul, beadványok töltögetése stb
2022. febr. 2. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!