Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit dolgozol a munkahelyeden?

Humor Herold kérdése:

Mennyit dolgozol a munkahelyeden?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a munkaidőd alatt mennyi az "x" órából amit valóban munkával töltesz és nem cseverészéssel, pletykálkodással, netezéssel, esetleg csavargással, vásárlással, csajozással, pasizással.

Anonim oldal, úgyhogy ne szégyelld a valóságot írni :)

Azt is írd meg hogy milyen területen dolgozol, vagy akár pontosan mit dolgozol:)

Segítsük a pályaválasztás előtt álló fiatalok döntését...:D



2022. jan. 30. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Szexmunkas vagyok, ha jol dolgozom keves idomet koti le mert hamar elmegy a kuncsaft :)))
2022. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Targoncavezető vagyok. 8 óra a munkaidő, ebből kb 5 óra a valós munkavégzés.

Van lehetőség hétvégi munkára dupla pénzért ami 9 óra, abból kb 2 óra a valós munkavégzés.

2022. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesztoperátor vagyok egy elektronikai cégnél. 8 órából 50 perc szünet, a tényleges munkavégzés elég változó, de átlag olyan 5 órát töltök csak azzal.
2022. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az előző munkahelyen 8 óra volt, abból 6 órát dolgoztam ténylegesen. Ezt le is mértem a telefonomon stopperral. De az változó volt. Valamikor bele szakadtunk a melóba, máskor meg kongott a szekrény az ürességtől.

A mostani szintén 8 órás, abból szerintem a tényleges munka az 3. A többi csak alibi meló. Pakolászok, kérdezgetek, lemegyek és felmegyek, ezt viszek-azt viszek. Leginkább sajnos ezekkel telik a munkaidőm.

Adminisztrátor végzettségem van és ebben is helyezkedtem el.

2022. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor irodában dolgoztam, átlagos napon max 3-4 óra munkát végeztem 8 alatt. Persze volt mikor egész nap dolgoztam mint az állat és kész sem lettem, de ez volt a kevesebb. Ha bejött egy projekt, arra határidő volt, az ügyfeleknek meg minden azonnal kellett.

Most raktárban melózom, nehéz pihenni közben, mert folyamatosan ott van rajtad a nyomás, ha jön a termék, akkor csinálni kell. Vannak napok, mikor kevesebbet munka érkezik be úgymond. Na akkor én sem keresek feltétlenül magamnak tennivalót, hanem csak úgy csinálok. Úgy mondanám, 8 órából kb 1-2 órát, ha épp olyan nap van eltudok csalni, járkálgatással, beszélgetéssel, szemét ürítéssel, meg az emberek kérdezgetésével, hogy “minden ok?”.

:D


De igazából akármilyen munkám lenne, nekem nem olyan a személyiségem, hogy egy fele figyelek 8 órán keresztül és még élvezem is. Nekem sűrűbben kell egy kis láblógatás, vagy pedig legyen sok irányú a munka, hogy lendületben legyek, menjen az idő. 8 órás csomagolást is jó ideig csináltam, kb felakasztottam magam tőle.

2022. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
gyárban dolgozok és változó van amikor a 8 órát végig dolgozom, van hogy csak 2 óra. bár a szívás találóbb kifejezés mint a dolgozás :D
2022. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Naponta 3 órát töltök munkával mert mindent automatizáltam amit lehetett.

Rendszermérnökként dolgozom.

Idő többi részében kávézok, beszélgetek, magánügyeket intézek, legózom az irodában, 3D nyomtatóval matatok, tollal bökdösöm a teszt csapat érzékelőit aztán nézem ahogy a terepasztalon egymásnak mennek a modellek.

2022. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Programozó vagyok, teljesen munkahely, projekt függő.

Volt olyan időszak hónapokig, hogy HETI pár óra volt a tényleges, hasznos munkavégzésem. Máskor meg hónapokig vért hugyoztam, napi 10 óra tényleges munkával, meg hétvégi ingyen túlórákkal, hogy kész legyen aminek késznek kell lennie.

Most mondjuk napi kb. 7 órát dolgozok, de azt tényleg intenzíven (értsd: van hogy elfelejtek ebédelni), meg hétvégén ráhúzok még 2-3-4 órát, hogy időben végezzek, de ne szakadjak bele hétköznap.


Korábban még diákként végeztem fizikai munkát is, és igazából az a véleményem, hogy nagy hatásfokkal se azt, se szellemi munkát nem lehet 8 órán át csinálni tartósan. Kipihentségtől függően 5-6-7 óra után már nem fog fogni az ember agya, és csak a szenvedés marad, de haladás nem lesz.

2022. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Isti22 ***** válasza:
100%

Szerintem sokat mondok, ha egy órát mondok :D De megdolgoztam érte, korábban sokkal többet dolgoztam, most másokkal végeztethetem a munka nagy részét.

De volt olyan munkahelyem is, ahol a 12 óra + túlóra szinte egészét munkával töltöttem, szóval nem félek a munkától, nem vagyok lusta (na jó, egy kicsit igen).


Amúgy informatikai terület.

2022. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Orvos vagyok állami kórházban. Az esetek többségében du 1-2-ig megállás nélkül dolgozom úgy, hogy enni, inni, pisilni sincs időm. Utána változó, attól függ, van-e valami akut vagy műtétes nap van-e.

Ügyelet változó, van, hogy szinte semmi nincs (pl. múltkor 16 órából 15-ben semmi se volt), van, hogy le se tudok nagyon pihenni.

2022. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!