Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok cég miért teszi bele az...

Sok cég miért teszi bele az állashirdetésbe, hogy bérigény megjelölése kötelező?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Na vajon? 😀 H kivalasszak azt akik bevallaljak 20ftert
2022. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Az a nyerő aki a legolcsóbban vállalja
2022. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert azt fogják választani, aki a legkevesebbért elvállalja.
2022. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert ha irreális a bérigénye, kár egymás idejét rabolni.
2022. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk most olyan technikust keresnek, akinek a munkaköri leírás alapján mérnöki munkát szánnak, persze technikusi fizetésért.
2022. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
En ilyenekre elvbol nem jelentkezek. Arra se ahol nincs kiirva a fizu. Nemfogok barkobazgatni veluk. Behiv interjura ugy h elotte nemmondja meg mennyit fizet.. Lehet nem is erdekel. Minek huzzuk egymas idejet. Ahol jo a fizu ott ugyis kiirjak
2022. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kicsit körüljárni a témát, hogy az adott munkakörben, adott végzettséggel, tapasztalattal mennyit keresnek az emberek. Ha interjún kérdezik, akkor is így kell fogalmazni, hogy “ennyit vársz, mert ennyit adnak mások is”, ez elég indoklásnak. Legjobb, ha egy bérsávot mondasz. Kevesebb fizetést biztos nem írnék, csak azért, hogy felvegyenek, aki azért kérdezi, hogy kiválassza a legalacsonyabbat, az elmehet a….
2022. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 vantel ***** válasza:
84%

Mert kiváncsiak mennyire értékeled munkádat.

Nem mindig a legolcsóbbat választják!

2022. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan már, ne legyünk naívak :D

Tudjuk, mire mennek a munkáltatók, mind egyforma.

2022. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a legolcsóbbat keresik ilyenkor, en is adtam már fel asztalos pozícióra ilyen hirdetést és volt olyan jelentkező? Aki 200.000ret jelölt meg... én azok közül válogattam, akik 350-450közti bért jelöltek meg maguknak... abból indultam ki, hogy ők talán tisztában vannak a kompetenciáikkal, képességeikkel és talán magabiztosak is a szakmában.

Hozzáteszem 3ból 2jó választás volt. És ma már nem is ennyit keresnek a srácok.

2022. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!