Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erősen felértékelődött a...

Erősen felértékelődött a munkaerő, muszáj érezhető béremelést adni 2022-ben-és ezt a cégek főnökök is tudják? vagy nekik nem szóltak?

Figyelt kérdés

[link]


Az émn főnököm szerintem erről nem hallott, nem is ad semmit, aztán akinek nem jó annak ott az ajtó.


2022. febr. 5. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Keress munkát, gykzás helyett :D
2022. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 pont azért keress, mert van. És így nyugodtabban tudsz több pénz kérni. Mellesleg általában akkor szoktak fizetés emelést ajánlani, amikor beadja az ember a felmondását :D
2022. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
AI ??😂
2022. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

" És így nyugodtabban tudsz több pénz kérni. Mellesleg általában akkor szoktak fizetés emelést ajánlani"


Na itt aztán lesheted hogy egy fillért is adjanak. Azt hiszed itt meghat bárkit is, ha valaki beadja a felmondást? Menjen ahova akar, majd jön helyére 10 másik.

2022. febr. 5. 17:11
 5/22 A kérdező kommentje:
Még csak február van de már 3 felmondást láttam. Senkit se érdekel menjenek ahova akarnak majd jön helyükre más.
2022. febr. 5. 17:12
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#6 amiket írsz erről a helyről elég ok, hogy keress munkát, amíg megvan ez biztonsági tartaléknak. Ilyenkor a legjobb keresni, mert nem nyom a dolog lelkileg.
2022. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem, ezt a "cégek főnökök" nem tudják.

Csak novemberben lesz az éves "cégek főnökök" nagygyűlés, amikor bejelentik nekik, úgyhogy készülj, mert addig szívni fogsz.

Mekkora egy fogyatékos kérdést sikerült már megint kiírnod...

2022. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"van munkám. minek keressek, hogy legyen egy szar helyett egy még szarabb?"


Tudod, ezek a cégek pont az ilyen kegyetlen nagy lúzerekből élnek meg.

Én egy olyan szakmában dolgozok, ahol elég kevés a tisztességes cég, mégis sikerült találnom olyat, ahol bejelentenek és normális pénzt kapok.


De te nem is keresel. Akkor miért is vergődsz itt a gyk-n már ki tudja mióta?

Szánalmas vagy.

2022. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön helyükre 10 másik, akkor hol a probléma a cég részéről?
2022. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"akkor hol a probléma a cég részéről?"


Én HOL ÁLLÍTOTTAM hogy van probléma a cég részéről hm? Idézd már be! Várom!

2022. febr. 5. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!