Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Örülnél, ha plüss állatok...

Örülnél, ha plüss állatok lennének a munkahelyeden, és lehetne őket ölelgetni, ha úgy érzed, hogy jól esne?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Hál istennek nem vagyok beteg.
2022. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
tök jó lenne:D
2022. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Hát most intézem,hogy legyen.

De inkább legyen +fél óra extra szünet erre a célra,mint hogy halálra dolgozzam magam kettőhúszé',és ne legyen ilyen opció...

2022. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
40 éves férfiként elég furán nézne ki🙂
2022. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

... de aztán előtte-utána fertőtlenítsd, ebben a mostani covid-helyzetben :D


Vannak egyéb stresszoldó lehetőségek is ám.

2022. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
elég hülyeségnek hangzik, nem örülnék, ha lenne ilyen furán néznék azokra akik ilyeneket művelnek és én biztosan nem vennék igénybe
2022. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem hiszem, hogy bárki ölelgetné, de amúgy szerintem full poén lenne, ha lennének ilyen lazulós dolgok, pihenősarkok, és kicsit otthonosabb lenne az iroda.


Mondjuk egyszer-kétszer felvetettem, hogy van egy kis kanapém, amit a munkahelyen tárolok azt bedobnám közösbe és milyen király lenne, le lehetne kicsit ülni, pihenni. De még ezt is ellenezték meg hülyének néztek a kollégák.

2022. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Jó ötlet lenne.
2022. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Humor Herold ***** válasza:
97%

Egyébként volt ilyen kutatás, most nem emlékszem melyik országban.De biztos brit tudósok állapították meg :)

Szóval hogy azok az emberek jobban teljesítenek a munkahelyükön és boldogabbak, akik magukkal vihetik a házi kedvenceiket a munkahelyre és a munkahely nyitott ilyesmire.Kutyát macskát hörcsögöt stb. Jó hatással van rájuk.

2022. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van otthon plüssöm és homeoffice-ban dolgozom.


A kollégáim 90%-a férfi, szóval jót szórakoznék ezen.


19/l

2022. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!