Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennél olyan (drága) képzésr...

Elmennél olyan (drága) képzésre, ami meghaladja a képességeidet, viszont nincs más dolog, ami érdekelne téged?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve haladja meg? Ha esélytelen, hogy elvégezzem, akkor nem mennénk rá el. Ha csak nehéz lenne, de van rá esély és nagyon érdekel, akkor megpróbálnám.
2022. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Ez ellentmondás számomra, ha valami nem érdekel az van halálraitélve.


Német nyelv elégséges

Angol nyelv jeles


Hányok a német nyelvről. Kedvencem héber,arab.

2022. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy meghaladja, ha nem is voltál azon a képzésen?
2022. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lehet egy ember tökéletesen tisztában azzal, hogy mire nem képes, sok esetben éppen ezért vannak tanárok. A jó tanár képes megtalálni azt a gátat, ami megakadályozza a továbbjutást és segít ennek a gátnak a ledöntésében vagy megkerülésében.
2022. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3# mert szimplán béna vagyok.. Bizonyos helyzetekben nagyon szorongok és olyankor nem tudom pontosan elvégezni a feladatokat.
2022. febr. 7. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Csak idióta vagy. A képességei minden embernek megvannak ahhoz a képzéshez, amire be is tud kerülni. Legfeljebb a szorgalma meg az elkötelezettsége nincs.
2022. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyire általánosságban nehéz okosat mondani... Ha tényleg érdekel valami, akkor nem csak messziről nézegetve ábrándozom róla,

hanem próbálok minél inkább utánaolvasni és belemélyedni amennyire csak lehet még mielőtt bármilyen drága képzésbe kezdenék. Szorgalommal, gyakorlással rengeteg hiányosságot be lehet (be kell) pótolni.

2022. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem próbáld meg.



Én proginfó estire mentem. Nagyon nehéznek ígérkezett, ráadásul pont a logikai készségem nem olyan jó.

Drága is.


Ráadásul végül rengeteget segített a távoktatás (én nem 100% csalással nyomom végig, hanem sokat tanulok) és át tudtam menni államira is.

Neked is lehet akár ilyen mázlid is.


Én ma a 6. félévet kezdem. 😃 (Tudom, a csoporttársaim ennyi infóból tudják, hogy a csoporttársuk vagyok, de ez van.)



Mindenképpen kezdd el.

Ha pedig egy jó munkahely, karrier záloga lehet, akkor pláne.

2022. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána olvasok, kérdezek a képzésnek és akkor tudatosul bennem, hogy nem menne, akkor jegelném, de közben képezném/fejleszteném magam, hogy egy nap sikerüljön elérnem az oda kellő szintet.
2022. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!