Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mas kemenyen dolgozik en meg...

Mas kemenyen dolgozik en meg csak ulok az irodaba es nem tortenik semmi egesz nap. (online rendeleseket kell bevigyek emailekbol a rendszerbe) Ez eleg igazsagtalan,nem? Mas meg kozbe kifulladasig dolgozik.

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Most irigykedsz másokra amiért rendesen dolgoznak és esetleg izgalmasabb a munkájuk a tiédnél, vagy rád kéne irigykedniük másoknak amiért olyan munkát végzel amit gyakorlatilag egy csimpánz is el tudna végezni?
2022. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom,de lehetne mondjuk kicsit izgalmasabb amit csinalok.
2022. febr. 7. 14:44
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, mármint te ülsz egy irodában egész nap és nem történik semmi, ami pl számomra nem lenne kielégítő, én azt tartom igazságtalannak, hogy te nem alkothatsz, vagy lehetsz kreatív, vagy nincs színes munkád, ami minden nap különbözik. Én a te helyedben szenvednék, mert úgy érezném eladom a drága életem, és csak némi pénzt kapok cserébe. Szóval nem mindenkinek ugyanaz a boldogsága, én elég sokat dolgozom a vállalkozásomon, de számomra jó érzés, hogy amunkámmal nem csak egy hónapig toltam egy cég szekerét, hanem előrébb vittem a saját dolgomat, tehát többet kapok az időmért és a munkámért egy havi fizetésnél, persze vállalva akockázatot, hogy néha nem kapok havi fizetésnyi pénzt se. Van, aki szeret gépsor mellett állni, mer tnem kell emberekkel foglalkoznia, könnyű a munka és nincs felelőssége, a gond akkor van ha olyan ember végez ilyen munkát akinek ennél több kell. Szóval ha valaki utálja a munkáját, de onnan hazajövet esténként ledöglik a netflix elé és elalvásig bámulja, majd ez tminden nap megismétli, akkor szerintem igazságos, hogy marad egy számára utálatos munkahelyen, hiszen pont semmit nemt esz azért hogy máshogy legyen. A változásért tenni kell, ha az illető esténként melo mellett valamilyen módon energiát rak abba hogy más munkája lehessen, ami neki megfelelő, akkor az az igazságos ha ezt eléri.
2022. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Ismerős. Én ilyenkor azt csinaltam, hogy segítseg címszó alatt átvállaltam üres óráimban a többiektől valamit. Ne a valagadon ülj, ha unatkozol, akkor menj a munka után.
2022. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Koszonom ez igazan hasznos gondolat volt. Elotte 10 evig TV-ztem mint vágó. Amiota kulfoldre koltoztunk, azota valtozott meg az eletem. Kicsit monoton lett. Elotte recepcion voltam. Ot aztan volt hogy senki se jott be egesz nap. Semmi interakcio. Hiaba mondom az otthoniaknak (csalad) , mindig azt mondjak,hogy oruljek,hogy van munkam es fizetesem.
2022. febr. 7. 14:47
 6/19 anonim ***** válasza:
Hatalmas problémák, igazuk van.
2022. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Figyi ha változtatni akarsz, akkor valahol el kell kezdeni, kérdés akarod e. A családod ezek szerint nem túl támogató közeg, bár fogalmam sincs mit jelentenke az otthoniak, szal a szülőkre kár hallgatni ilyen téren, mások az elképzeléseik miután másik rendszerben tanulták az élet szabályait. Ha itt párodról van szó, akivle együtt mondjuk gyerekeket tartotok el az neccesebb ott egy csapad vagytok. De lehet ezt úgy is hogy meló mellett tanulsz, és akkor megvan a munkád, nem adod fel amíg nincs más lehetőség, d eközben teszel a másik célért. De elkezdhetsz magánban vágni újra, 10 év sok tapasztalat, és jó alap a továbbfejlődésre. Megtanulhatsz mellé egy új területet..
2022. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. az unalmas óráimban tanulok :) Te miért nem töltöd ki hasznosan az időt?
2022. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen elmegyek melléd dolgozni, ha elintézed, hogy felvegyenek és nem fogsz unatkozni tovább.:)
2022. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy figyelik a gepeket amin dolgozunk. Elozo melohelyen ahol voltam akkor online tanfolyamokat csianltam. Csak,hogy kiszakadjak a hotel eletbol ez a pozi meg szembejott es elfogadtam.
2022. febr. 7. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!