Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kerülhetnek a munkahelye...

Miért kerülhetnek a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy a főnök lebaszott ha nem tetszett neki valami(nem a viselkedésem)nem volt senkivel sem különösebb konfliktusom ami meglepő mert az előző munkahelyeimen voltak.Nagyon harmónikus a légkör,egy rosszindulatú főnök van de rajta kívül mindenkivel kijövök,persze azért köszönök neki hogy ne legyek tapló.Mindig tisztálkodom minden téren,a ruháim is tiszták és nem bunkózom senkivel,nem csesztetek senkit,mindig alkalmazkodom.Tippek hogy miért lehet?Valaki szerint van bennem valami romás de én nem hiszem,nem tudok róla.
2022. febr. 8. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg vkit, akivel jóban vagy
2022. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy elég extrovertált, nem nézel ki elég jól, autista vagy, netán ezek valamilyen kombinációja.
2022. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenkivel jóban vagyok senkivel nem vagyok rosszban pont ezért nem értem.
2022. febr. 9. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!