Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az miért van, hogy minden...

Az miért van, hogy minden nálam újabb ember több fizetést kap mint én, még annak ellenére is, hogy alacsonyabb pozícióban vannak mint én?

Figyelt kérdés
Amikor fizetésemelést szerettem volna kapni, mert 2 év alatt még nem kaptam, akkor mondták, hogy most az SZJA kedvezmény miatt amúgy is többet kapok, majd ha az nem jár, akkor majd beszélhetünk róla.
2022. febr. 9. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én azért szétnéznék milyen lehetőségek vannak váltásra...


az újak többet tudnak kialkudni, változott a piac, ha 2 év alatt semmit nem kaptál és nem is akarnak adni, akkor érdemes jobb helyet nézni

2022. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyiért is megtud tartani, miközben a piacon emelkedtek az árak. Egyesnek van igaza keresgélj máshol. Általában váltással könnyebb nagyobb fizut kapni.
2022. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerettem ezt a helyet, nem szeretnék váltani, viszont 2 másik helyről is megkerestek, jobb fizetési ajánlattal, akkor valamelyiket elfogadom.
2022. febr. 9. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így szokták.

Én ezért váltok 3 évente munkahelyet mert így mindig újnak számítok és többet kapok.

2022. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeretnék váltani,"


Ezért.

2022. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Amúgy ha ezt mondod a főnöködnek lehet megadja ő is. Szóval ha maradnál, akkor előbb mondd a főnöködnek és mondj egy kicsit többet :D És ha nem adja meg akkor mész. Meg figyelj rá, hogy jó hangulatú legyen az egész. Mert ha jó az elválás később még simán dolgozhattok együtt.


Amúgy az új hely általában nehezebb, mert be kell tanulni, de ugyanakkor kicsit fel is rázza az ember, izgalmas. Meg tanul új dolgokat.

2022. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem az emberek a kritikusak még, mert azért az nem mindenkinek könnyű jól éreznie magát bárkivel.
2022. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!