Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
1 éve kerültem a mostani munkahelyemre és összeségében tetszik, a kollégákkal is jól kijövök. Viszont van egy munkatársam, akinek tudom hogy tetszem, mert már kb. 2 hónap után randira akart hívni, de megmondtam neki, hogy esélytelen. Azóta is folyton jön utánam a szünetekben, állandóan abba a műszakba kéri magát, amikor én dolgozom és folyton a nyomomban van, hogy ő csak segíteni akar (aztán van h hangoztatja “viccelődve”, hogy ezt is megcsinálta helyettem). Már 2-3 alkalommal jeleztem neki, hogy ez engem zavar, egyedül szeretem tenni a dolgom, akkor 2-3 napig vissza vesz, majd kezdi elorol. Hogy rázzam le? (Azt hozza teszem nem tudom bunkón elküldeni a sunyiba, egyszerűen nem vagyok olyan típus)
2022. febr. 11. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hintsd el neki, hogy megismerkedtél egy sráccal és fülig szerelmes vagy.
2022. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás: Megkérni a főnököt, hogy ossza be máshova / másik időpontra, mert téged zavar a jelenléte, és ezért nem tudsz úgy a munkádra figyelni... :,D

Amúgy még az sem kizárt, hogy pszichopata a "követőd".

Először csak bepróbálkozott nálad, de te visszautasítottad.

Azután meg csak követ, mert olyan "segítőkész". A mögöttes szándék nem biztos, hogy csak "kapcsolati".

Ezt arra értem, hogy akkor miért hangoztatná, hogy: "ezt is megcsináltam helyetted"?! Ez nekem olyan fricska jellegű beszólás, elégtétel, vagy ha más előtt is hangoztatja, akkor meg egyenesen beégetés / megalázás / bosszú azért, mert visszautasítottad.

Ha visszautasítanak egy normális embert, akkor nem próbálkozik ilyen agresszíven / görcsösen.

2022. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként ez az, hogy mások előtt is hangoztatja. Ja, meg folyton rám írogat munka után is, mindenre csak egy szóval válaszolok (ha válaszolok), tehát normális ember szerintem ezekből simán leszűrné, hogy felesleges próbálkozni. #1 nem rossz ötlet, lehet ezt fogom bevetni.
2022. febr. 11. 21:58
 4/5 xp ali ***** válasza:
Ez kezd nem vicces lenni. Beszélj a főnökkel, h félsz tőle, mert zaklat. És vigyázz magadra, nehogy bajod legyen.
2022. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem a főnökömmel. Kiderült, hogy már kb. mindenkinél bepróbálkozott (de nem talán nem ennyire durván), és most rám szállt, mint újra, de hogy ő ez ellen nem nagyon tud mit tenni. A műszakot megpróbálja külön, de mivel kevesen vagyunk így is, ez nem mindig fog sikerülni. Most készülök elhinteni, hogy megismerkedtem valakivel, nem látok más megoldást.
2022. febr. 19. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!