Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Projektmenedzser és hasonló...

Projektmenedzser és hasonló munkakörben, ebben a H.O-s időszakban mennyire vagytok tele meetingekkel egy nap?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? Multi vagy kis cég?

2022. febr. 12. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kis cég, és nem is vagyok PM vagy hasonló pozícióban, gyakornok vagyok. Egy nap eddig a legtöbb az 5 meeting volt (projektzárás). Ez időben egy átlagos munkahetem 30%-a volt.

Nincsenek naponta meetingek fixen, csak hetente 2-3, a többi csak úgy alakul.

Jól bírom, mert mindenkit bírok, akivel meetingelni kell és a meeting témája is érdekel.

2022. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Multinál dolgozom és napi 15 óra meetinget beterveztek.


5 olyan megbeszélést tartanak ami minden nap van.

Két tucat másik amik rendszertelenül.


Egyiket két és fél órásra tervezte a gazdája és minden egyes nap tartani szerette volna.

Megkértem, hogy egy órában oldja meg és csak kétnaponta legyen.


Amikor hülyeségre hívnak be szóvá teszem, hogy ez lehetett volna egy levél is.

Amelyik lényegtelen számomra arra nem megyek el csak utólag elolvasom az összefoglalót.

Kollégáimnak a tudtára adtam, hogy nem leszek ott mindegyiken mert fizikai képtelenség.


Amikor én tartok meetinget fél óra alatt lezavarom.

2022. febr. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismerős... Ezt a mennyiséget csak így lehet túlélni 2-es.
2022. febr. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!