Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen főnökkel?

Figyelt kérdés
Kereskedelemben dolgozunk, hétvégén is munka van. Van a főnök kedvence, mindig neki viszi először a beosztást, hogy írja be magát melyik hétvégén akar jönni. Most berágott a kollektívára, mert kiközösítették, amiért vele kivételeztek. Megcsinálta, hogy beírta magát az összes vasárnapra, amiért jár a pótlék, a többieknek meg meghagyta a szombatokat, amire nem jár pótlék. Akkor a legnagyobb hangú szólt a főnöknek, aki nem csinált semmit, inkább átment egy másik részlegre és onnan egy beszari kollégát, aki mindenre rávehető, rávett, hogy menjen szombatonként. Na kérdem én, ilyenkor mit lehet csinálni? Szóljak az igazgatónak és panaszkodjak a főnökömre? Akkor meg még én jövök ki rosszul. Ti mit tennétek?
2022. febr. 14. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

??


Látom unatkozol nagyon a munkahelyeden. Csináld a dolgod és ne foglalkozz ennyit másokkal mert csak felidegesited magad.

2022. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az első válaszoló a saját életében tehetetlennek érzi magát, és benned is ezt látja (mert mindenki csak saját magát látja mindenki másban), ezért feleslegesnek tartja törődni bármivel magad körül mert úgyse tehetsz semmit az életedben.
2022. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!