Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez az általános első gyári...

Ez az általános első gyári munka tapasztalat?

Figyelt kérdés
Bemész, el magyarázzák villámgyorsan hogy mi merre, úgy hogy meg sem érted. "Megmutatják" hogy mi a dolgod, úgy hogy azt meg se értsd, hiányosan. Aztán csinálod nagy nyugodtan, a melletted álló elvan csendben. Majd eltűnik, és visszajön egy nagy, pohos paraszttal, akinek tömény alkohol szaga van, és ez a paraszt leordít hogy nem jól csinálod a dolgodat. Aztán visszamegy cigizgetni a haverjaival.
2022. febr. 15. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Még próbaidős lehetsz.

Tipli azonnali hatállyal.

2022. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán elképzelhető sajnos.

Én diákként voltam japán tulajdonú gyárban.

Maradjunk annyiban, hogy nem voltak kedvesek. :)

2022. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyárakban sajnos sok az alja proli ember.
2022. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1.Ez évekkel ezelőtt volt, diák munkán. Most 4 órában dolgozom leszázalékoltként. De ma felbasztak ketten is.
2022. febr. 15. 17:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszi némelyik vén, hogy mert fiatalabb vagyok jobban bírom a munkát, meg nekik ez nem is munka csak "Időtöltés". De azért fel van háborodva ha adok át neki az én szélelni valómból mert sok maradt fent nekem! Az nem jut el a parányi eszükig hogy nem mindenkit azért százalékoltak le amiért őket.
2022. febr. 15. 17:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt fiatalon, h több embert vettek fel direkt, nem jutott gép stb majd pár hét után mivel senki nem pattant meg, az utolsót elküldték, engem azzal az indokkal h nem elégedettek a teljesítményemmel. Le is osztottam a hr esr meg a műszakvezetőt, h legalább ne hazudjanak az ember képébe.undorító, akkor vállalják fel legalább.
2022. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen hely is, meg olyan is. Lehet bent normális közeget teremteni, de paraszt mindíg, mindenhol lesz. Attól is függ, hogy mi a meló, milyen gyár.....én kibírtam, az első pár hónap pokoli volt, utána már csak a vezetőkkel volt gondom, mert lehetne sokkal jobban csinálni az egészet....de azt senki nem akarja....ha szar, akkor idővel válts, de lehet idővel megismersz pár embert és minden megy magától.....
2022. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kb 1 éve vagyok itt, egy csomó hirdetést megpályáztam, hátha sikerem lesz.
2022. febr. 15. 17:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Azok akikkel el tudtam beszélgetni már nincsenek ott sajna. A többivel meg nem lehet, egyszerűen érzik a szintkülönbséget, tudják hogy lehetetlen bármilyen témában is közös nevezőre jutnunk.
2022. febr. 15. 17:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez átlagosan ilyen szokott lenni. Pl én bejártam eddig kb 30 gyárat, mert időnként kirúgnak az alkohol, és drogfüggőségem végett. A 30 ból kb 20 ilyen volt. (Mondjuk én eleve ilyeneket is kerestem. )
2022. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!