Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mik a tapasztalatok rossz...

Mik a tapasztalatok rossz magatartású általános iskolai osztálytársaid hol tartanak most?

Figyelt kérdés
Magyar osztálytársak érdekelnek!

#rossz magatartás hova vezet
2020. dec. 16. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Vegyes,

A legtöbb szakmát tanult és külföldön dolgozik, kb annyi pénzért mint én Gépészmérnöki diplomával.

Van aki munkanélküli.

A legrosszabb aki utánunk 3 szor bukott rendőrségi ügyei is voltak, ledoktorált, és renaultnál dolgozik felsőbb pozícióban.

2020. dec. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mh.. válasza:
78%
Drog, alkohol, stb. (11.-es vagyok egyébként). Van olyan volt evfolyamtarsam aki heti vagy napi rendszeresseggel alkoholizal, lerészegedik de itt a leghosszabb fajta lerészegedésre gondolj. Minden nap elmegy dolgozni és napi fizetést kap amit délután a kocsmában eliszik.
2020. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. azt, amit az #1-es írt. Már, akikről tudok. A többség szakmát szerzett és sokan kint élnek, elég jól keresnek. Furcsa, de a tipikus jó srácok arányaiban sokkal kevésbé sikeresek, ahogy látom.
2020. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó a helyzet azokkal kapcsolatban is, akik velem jártak egy osztályba, iskolába. Van köztük, akinek jól fizető állása van, a másik véglet meg már börtönbe is került valamilyen verekedős balhé miatt.
2020. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tapasztalom, hogy így sokkal életrevalóbbak, mint pl.: én.
2020. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, aki modell lett és Kínában is élt egy darabig.
2020. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, en is azt tapasztalom,hogy az a bizonyos karma valahogy nem erte el oket. Nalunk is mind szerezett legalabb egy Bsc-t, jo munkahelyuk van, kocsijuk legtobbjuknek kozepiskola ota van, egyrol pedig biztosan tudom, hogy megkapta a nagymama hazat, de mivel a tobbinek is penzes csaladja van, feltetelezem, hogy tobbeknek van sajat lakasa. Ja es mind hosszutavu parkapcsolatban el.

En a mai napig onbizalomhiannyal kuzdok, nem merek belevagni dolgokba, nem hiszem el magamrol, hogy meg tudom csinalni, stb. Meg csak most csinalom a 3. evem egyetemen, jogsim meg mindig nincs, lakasom sose lesz. Ja es nem hogy penzes, de semmilyen csaladom sincs, ugy nottem fel, hogy mindenki leszart nagy ivben.

2020. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!