Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírjam ki 3 hónapig a...

Hogyan bírjam ki 3 hónapig a gyári munkát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Öt és fél hónapos munkanélküliség után, úgy döntöttem, hogy végül beadom az egyetemre a jelentkezésemet, de sajnos addig kell a pénz. Végül egy tetves gyárban bírtam csak kikötni. Itt voltam diákmunkán is, gyűlölöm, régen is többször majdnem elsírtam magam, ma is vagy 5x majdnem elsírtam magam. Gyűlölöm. Május 10-ig tervezek max. maradni, hogy legyen pénzem egyetemre, de addig mégis hogyan kellene kibírnom? Borzasztó unalmas.

2022. febr. 16. 17:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%
Te nagyon pofára fogsz esni, amikor majd kiderül, hogy a diplomás munkahely se móka és kacagás.
2022. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Diákmunkából, ami nem gyár. Volt már más diákmunkám (boltban voltam) és egyszer nem volt olyan, hogy sírni akartam vagy ennyire gyűlöltem volna, pedig akkor iskola után heti 4x4 és 1x5 órára mentem. A gyári munkát nem bírom egyáltalán, nem azért sírok majdnem, mert dolgoznom kell.
2022. febr. 16. 19:00
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Feltételezem leginkább a 3 műszakkal van gondja.
2022. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

Megkérdezhetem, milyen gyárban dolgozol és mit kell csinálni?

Én anno diákként dolgoztam egy kenyérgyárban, onnan a második éjszaka közepén (munkaidő felénél) eljöttem, mert annyira rossz volt. Az ott dolgozók persze nem engedtek volna eljönni, így az öltözőbe sem akartak beengedni a cuccaimért, ezért felhívtam a rendőrséget, hogy fogva tartanak. Amikor hallották, hogy a díszpécserrel beszélek, akkor nyitották csak ki az ajtót.

2022. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
8%
Ne hergeld magad, ha csak ilyen rövid időről van szó.
2022. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Az egyetemen is lesznek majd kemény dolgok, az se lesz egy sétagalopp.
2022. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Munkatársak hogy bírják, meg kell őket krédezni.
2022. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 ildike87 ***** válasza:
70%
Kedves 8-as válaszoló! Nem kell gúnyolódni,a kérdező valószinüleg tényleg örülne, ha normális válaszokat kapna a kérdésére,és igen, ha tényleg annyira rossz a gyári munka, akkor mellette kellene állni, jótanácsokkal ellátni, hogy mit lehet tenni(esetleg ha komolyan nem birja, még zsebkendőt is adni neki, hadd sirja ki magát!!!). Ha nem is az itt válaszolók küldenének neki zsebkendőt, valakitől, aki ott van a közelében, tényleg kérhetne, ha annyira rossz a munka, nem igaz? Bárkivel előfordulhat, hogy olyan helyzetbe kerül, ami annyira megviseli, hogy elkezd sirni.
2022. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért , de mi a garancia,hogy egyetem után nem egy gyárban köt ki mert csak ott van lehetősége dolgozni? Ebben a világban nem sok esélye van normális munkát találni. És ha már a gyári melóval baja van ,ki tudja,hogy egy irodai munkával nem lesz baja? Én 9évig dolgoztam egy gyárban ,1éve dolgozom egy irodában és komolyan mondom a gyári munka sokkal jobb volt,mint a mosrani munka helyem.
2022. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 ildike87 ***** válasza:
100%
A kérdezőnek egyébként azt tudnám javasolni, hogy jelentkezzen ingyenes képzésre,és akkor az egyetemért nem kell fizetni.Persze ha kollégiumban vagy albérletben akar lakni, az nyilván pénzbe kerül,plusz ugye enni is kell, illetve albérlet esetén még ott van a rezsi is. De ha messze van az egyetem attól a helytől ahol eddig lakott, akkor tényleg csak a kollégium vagy az albérlet a megoldás...
2022. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!