Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírjam ki 3 hónapig a...

Hogyan bírjam ki 3 hónapig a gyári munkát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Öt és fél hónapos munkanélküliség után, úgy döntöttem, hogy végül beadom az egyetemre a jelentkezésemet, de sajnos addig kell a pénz. Végül egy tetves gyárban bírtam csak kikötni. Itt voltam diákmunkán is, gyűlölöm, régen is többször majdnem elsírtam magam, ma is vagy 5x majdnem elsírtam magam. Gyűlölöm. Május 10-ig tervezek max. maradni, hogy legyen pénzem egyetemre, de addig mégis hogyan kellene kibírnom? Borzasztó unalmas.

2022. febr. 16. 17:54
1 2 3
 21/25 Lazy Lover ***** válasza:
75%
Te még nagyon sokat fogsz koppani az életben tökéletes munkahely nincs
2022. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne jobb, akkor már egy gyorsétteremben? Szerintem is nehéz olyat csinálni minden egyes nap, amit gyűlölsz. A többiek szerintem elég baromságot mondanak. Más az, ha valaminek van olyan része, ami kevésbé jön be, meg az is más, amit gyűlölsz. Én lehúztam fél évet ilyen helyen... utána meg kaptam a megjegyzéseket az ismerőseimtől, hogy miért vagyok így kiêgve meg lerottyanva...
2022. márc. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Update: Nem mentem egyetemre végül, egyik haverom beintézett vagyonőrnek, álommunkám volt az ő pozíciója, de mivel ő kapott számára jobb munkát és unta magát 24 órában rosszabb esetben a 3-4 óra munkával, ezért felmondott. Leírhatatlanul szeretem ezt a munkát. A támogatóknak, akik megértették mit mondok, köszönöm szépen, ténylegesen hálás vagyok, jó érzés volt a támogató válaszokat olvasni olyan borzasztó időkben. A sok nyomoréknak, akinek annyi az életfelfogása, hogy dolgozni kell és az élet ilyen, szarnak kell lennie, annak annyit kívánok, hogy nyomorodjatok bele 40 éves korotokra a munkába.
2022. aug. 28. 21:08
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad, akkor az már siker.. Borzalmas olyan munkahelyen lenni, amit az ember nem bír ki. Azért tanulj tovább is, ha van lehetőséged. Sok sikert!
2022. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és megvan hozzá az igazolványod is? :)
2022. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!