Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elégedett vagy a munkáddal?...

Elégedett vagy a munkáddal? Szívesen csinálod?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elégedett, de máshol nem keresnék ennyit. Lehet mondani, hogy nem a pénz a legfontosabb, de a sárga csekkek, illetve a speciális étrendem ára engem igazol. Ebben az országban szerintem a legtöbb ember nem érzi jól magát a munkában, főleg a rabszolga törvény óta.
2022. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem🙅‍♂️
2022. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most épp igen, de hosszú és rögös volt az út idáig.
2022. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem szeretek munkahelyen dolgozni. Egész egyszerűen nem bírok heti 40 órát foglalkozni ugyanazzal a témakörrel, úgy, ahogy mások előírják. Nekem heti 5-10 óra a max egy-egy területen, amit szívesen eltöltök, azt is úgy, ahogy én akarom. Illetve ha van éppen erős, részben megszállottság, részben fétis-szerű érdeklődési köröm, abban bármennyi időt el tudok tölteni, amíg tart. De aztán jön egy másik, ami kiüti az előzőt és lehet totál más terület is.


Ez ahogy nálam az autizmus lecsapódik.



Amúgy kiválasztottam egy területet, ami így is megfelelőnek tűnik, változatos, jól fizet, jók a munkakörülmények és sok a lehetőség.

Ebben fejlődöm, nemsokára második diplomám is lesz (ez már ebben a területen) és bejutottam a cél-céghez.

Így a körülményekhez képest megvagyok, ez a válaszom.



29N

2022. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Én is autista vagyok utolsó. De attól még nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy aszerint válogassak hogy érzem magam egy adott helyen. Ha tehetném ki sem mozdulnék a lakásból, de valamiből meg kell élni
2022. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

5


Hát én megengedtem magamnak ezt a luxust és munka mellett átképeztem magam sikeresen. Bár a diploma még nincs meg, igaz egy szakirányú OKJ-papír már van.


(4)

2022. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt a munkát képzeltem el annak idején magamnak, de alapvetően elvagyok vele.
2022. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a munkám és örülök, hogy nem gyomorgörccsel megyek be dolgozni.
2022. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2 nem.
2022. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakornokként elégedett vagyok, mert valós szakmai tapasztalatot szerzek a szakomon, azért nem dolgozom heti 40 órát és majdnem 2000 forintos órabérem van, ami most 25 alatt nagyon jól jön, mert ez a nettó és a bruttó is.


Viszont nem tudom, hogy főállásban is ezt akarom-e csinálni.. szóval egyelőre igen, élvezem, de majd meglátjuk később.

2022. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!