Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme keresni egy munkahe...

Mi értelme keresni egy munkahelyen a megoldásokat, mikor mindenki lelép onnan?

Figyelt kérdés
Farsang alkalmával kérdezték, hogy minek öltözök majd be? Eddig mindig a szokásaimat követtem, de abban sem vagyok biztos, hogy hány napig fogok maradni a cégnél? Az igazgató a nyitvatartási időt hosszabbítani akarja, meghatározatlan ideig, okot senkinek nem mondott. Ez majd úgy néz ki, hogy jön mellé majd pár túlóra is, így biztos az ember, nem a családjának fog élni, hanem a munkának, ahogy eddig is.A munkahelyen parancsokat követsz, ha magasra tetted eddig a céljaidat, akkor tettek arról, hogy ne érezd magad nőnek, akár férfinak. Mindig, mikor olyan feladattal foglalkozol, amivel addig korábban senki, utána a te terveidet átírják, majd kibővítik a saját tervekkel. Előtte, senki sem foglalkozott ezekkel, de mindig a te ötleteid vannak átalakítva. Az emberek panaszkodnak a túlórára, fizetésre, mindig új emberek vannak, a főnökökre, másokra, magukra. Csak a pénz biztos, amit az emberek termelnek. Mi értelme olyan munkahelyen keresni a megoldásokat, ahol az emberek csak eszközként tekintenek a másikra, emellett a pénz a fontos motiváló tényező?
2022. febr. 19. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"emellett a pénz a fontos motiváló tényező"


Nem akarlak megbántani, de azért van a munkahely, hogy pénzt keress. Nem haverkodni, nem barátságokat kötni, tehát mivel muszáj ott lenned, az fog motiválni is.


Persze az a jó ha élvezed is amit csinálsz, de ez nem mindenkinek adatik meg. Ha a hely sz-r, nem szenvedni kell vele mint egy félnótás, hanem hagyni hogy a helyére kerüljön: süllyedjen el szépen a tengerbe, senkinek nem fog hiányozni.

2022. febr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rébuszokban beszélő őrült.
2022. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, de a farsang hogy jön ide? 😂
2022. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Áh, látom nem csak én sszoktam otthon inni egyedül, miközben gyakorizok.


A válasz a kérdésedre: nem.

2022. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!