Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a Munka viszony meg szünés...

7Alvo kérdése:

Mi a Munka viszony meg szünés utáni teendők?

Figyelt kérdés

Vita volt a főnökkel így felmondtam semmilyen papírt nem adott azt

mondta,hogy menjek be a könyvelőhöz és ott kérjem a szerződést,ha kikértem azzal menjek a munkaügyre,hogy megszünt a munkaviszony?

Már volna egy másik munkahely bejelentett munkaviszony volna csak félek,hogy bajlesz amíg a Munkaügyre nem vittem be a papírokat.

A kérdéseim,hogy a Munkaügyre,mindenféleképpen be kell-e menni,milyen Papírokat kell kikérjek a könyvelőtöl?

Akinél dolgoztam kis vállalkozó,ha számít valamit és Feb.14 megtörtént a kijelentés könyvelő által.Remélem érthetően írtam le és köszönöm előre is.



2022. febr. 19. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Felm9ndasi idő nem volt? Írásban leadtad a felmondast?


Kellenek avkilepesi papírjaid amit a munkaügyestől v könyvelőtől kapsz. Meg a TB Kiskönyved is.

2022. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!