Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegyük fel, van barátod, vagy...

Tegyük fel, van barátod, vagy férjed - dolgoznál az exed cégénél, ha munkát ajánlana? (A jelenlegi nettó 160-as fizetésed helyett nettó 500-at kínálna.)

Figyelt kérdés

Lehet nézni személyes oldalról (szakítottatok, de nem haraggal váltatok el).

Másrészt munka az munka - egyiknek kell egy ember, másik tökéletesen el tudja végezni a munkát.


És a jelenlegi 160-as fizetés helyett 500-at kínálna (tudod, hogy nem átverés, kifizeti).

Mondjuk 30 körüliek vagytok.


2022. febr. 23. 20:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"tömegével találni nyelveket beszélő, gépíró, számítógépet magasan kezelő munkatársakat"

Sajnos nem :( A nyelv nem fontos, gépírás ritka, gondolkodás, kitartás és elszántság nincs.


Én vagyok az ex :) A barátnőm segített, és jól ment a cég, de tavaly a 2020-as évhez képest 4 millióval kevesebb volt a nyereség (amit sejteni lehetett, az alkalmazottak hozzáállása miatt - hiába a 300 ezer, nem adnak bele mindent).


Igazából mindegy, hogy 500 vagy 700-at kínálnák (bejönne nyereségbe...), és igen, van hátsó szándék is, az utóbbi 16 hónapban nem jött össze egy komoly kapcsolt sem.

Amúgy nem haraggal váltunk el, csak unalmas volt a kapcsolat - illetve így visszanézve csak annak tűnt :)

2022. febr. 24. 17:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem dolgoznék az exemnek, mert tisztában lennék vele, hogy csak azért adna munkát, hogy aztán rámmozduljon megint. Iszonyatosan kellemetlen lenne úgy dolgozni, hogy napi szinten a fél napom azzal megy el, hogy magyarázom neki, hogy én nem akarom újrakezdeni, már másba vagyok szerelmes. Valószínűleg ha el is mennék oda dolgozni, már az első héten felmondanék, nem bírnám hosszú távon.
2022. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mindig a pénzt vàlaszd :) azt te költöd el, nem magàtól fog elhagyni.
2022. márc. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!