Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is van úgy, ha megnyerné...

Más is van úgy, ha megnyerné a lottón a főnyereményt, továbbra is dolgozna, csak nem a jelenlegi munkahelyén, vagy szakmájában, hanem belefogna valami újba?

Figyelt kérdés

Én ezt csinálnám, mert nem tudnék a seggemen ülni, de a jelenlegi szakmám, munkahelyem helyett inkább nyitnék más terület felé, elvégeznék egy tanfolyamot, iskolát teljesen új szakterületen. Elvégre akkor már lenne pénz rá úgy is, hogy nem kéne mellette dolgozni egy jó darabig, és utána a munkahelykeresés se lenne égetően sürgős, vagy akár egyénibe is bele lehetne fogni.

Más is csinálná ugyanígy?



2021. okt. 2. 11:57
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, maradnék a jelenlegi helyemen, de legalább a szakmámban.
Nem, biztos nem dolgoznék többet ekkor.
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, megpróbálnám megvalósítani az ötleteimet. :)
2021. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a mostani munkahelyem, úgyhogy szívesen maradnék. A nyeremény összegétől függően esetleg meg is venném az egész céget, hogy végre egyszer én legyek ott a Valaki xd
2021. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En nem, mivel eleve azert valasztottam a szakmamat, mert szeretem csinalni, szabadidomben is foglalkozok vele.
2021. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
alkalmazottként biztos nem dolgoznék többet. Amúgy meg igen, valamivel el kellene foglalni magam.
2021. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát azért nagyon nem mindegy, hogy mekkora éppen az a nyeremény. Pár 100 millió esetén maradnék a seggemen, szeretem a munkámat, jó a cég, épül a karrierem, szeretném ezt csinálni minél magasabb szinten. Mondjuk egy MBA-ra beneveznék egyből. A pénz egy részéből munka mellett valósítanék meg sok mindent. Saját ház, műhely, hobbiautók adás-vétele, importja, átépítése, tuning és hasonlók. Mellette crypto, ilyen-olyan kisebb befektetésekkel elszórakoznék

Ha ilyen 1,2-1,7 milliárdos nyeremény lenne, mint most van a két legnépszerűbb verzión, akkor már teljesen más lenne a kép. A hobbi része megmaradna a rengeteg ráfordítással, viszont elgondolkoznék, hogy a családi vállalkozásra átnyergelni főállásban, mert azt is szeretem csinálni, csak ekkora tőkeinjekció nélkül nem elég jövedelmező.


Most, hogy ezt így végig futtattam fejben kíváncsian várom a holnapi sorsolást.

2021. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vallalkoznek
2021. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!