Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb munkahelyen miért...

A legtöbb munkahelyen miért ilyen magas az alkalmazotti fluktuáció?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz fizetés, kellemetlen munkahelyi légkör, nem szeretem feladatok, suttyó főnök...
2022. febr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Jó" főnökség, akik pl.: nem akarnak foglalkozni a munkatársak közti vitákban, amit lehet, rrészben ők maguk generálnak.
2022. febr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert annyira jó a munka. Sok meló kevés pénzért, idióta kisfőnökkel, kiállhatatlan "törzsgárda" kollégákkal, akik azért vannak ott tíz vagy még több éve, mert normális munkahelyre fel sem vennék őket vagy még a próbaidő alatt repülnének.
2022. febr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb munkahelynek még nem jutott el a tudatáig, hogy nem 10 évvel ezelőtt vagyunk, amikor mindent megtehettek a munkavállalóval, az meg benyelte, mert nem volt választási lehetősége.

Ma már (normális szakmával) válogatni lehet az álláslehetőségek között, így a sz*r munkahelyeket seperc alatt otthagyja az, akinek nem jön be a kizsákmányolás, megalázás, ellehetetlenítés, be nem váltott ígéretek vagy alacsony fizetés.

2022. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Toxikus, pletykás munkatársak

Alkalmatlan, kiskirálykodó vezetõség

Munkatárs favorizálása

Sok munka, kevés bér

Manapság több a szingli albérletes, akik könnyebben váltanak

2022. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól leírták a többiek.

Erre a vezetőknek kéne rájönniük, hogy miért van ez így és tenni ellene. Eleve vándorolnak az emberek, hiszen a munkahely nem börtön, de a túl sok jövés-menés nem jelent jót.

Dolgoztam már én is olyan helyen, ahol nagy volt a fluktuáció.

A "10 éve ottragadt törzsgárda, akiket máshol nem alkalmaznának" + főnök találó: személyes tapasztalat. Az újak,a "hozzájuk csapódottak" nem sokáig bírták. Engem is nehezen fogadtak be. Szerintem féltették a helyüket. Végül lehúztam pár évet, elvoltam, aztán léptem / több okom volt rá /.

Azokra az álláshirdetésekre sem árt odafigyelni akik újra meg újra kollégát keresnek. Messziről bűzlik, hogy valami nem stimmel ott, hogy folyton üresedés van.

2022. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon jól összeszedték az előttem írók, szóval most egyedül annyi jutott még pluszban eszembe, hogy nagy mennyiségű túlóra is lehet, amit vagy nem is fizetnek, vagy nem kellően.
2022. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!