Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltanátok egy olyan munkahely...

Váltanátok egy olyan munkahelyre, ahol magas a fluktuáció?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Ha jellemzően a munkavállalók hagyják ott, akkor igen, mert biztos csak jobbat találtak
Ha jellemzően a munkavállalók hagyják ott, akkor nem, mert ezek szerint nem jó a hely
Ha jellemzően a cég mond fel, akkor igen, mert nem találtak még megfelelő dolgozót
Ha jellemzően a cég mond fel, akkor nem, mert túl magasak az elvárások ezek szerint
Egyéb, lent kifejtem
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok helyen az, egyedül ez alapján nem lehet dönteni.
2021. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximum ha nem találok mást.
2021. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

hahh.. Számomra ez a legfontosabb.. Sajnos most (ismét) a saját bőrömön tanultam meg, de most már egy életre!


SOHA nem véletlen az, ha túl magas a fluktuáció. Én ilyenre váltottam, de inkább én is ott hagytam, nem érte meg, pedig jó fizetéssel kompenzálták a xart.. Már hétvégén sem tudtam elengedni magam.


Ja azóta már többen is felmondtak a csapatból is,a cégből meg folyamatosan. Sajnos ez mindig gondot jelez.. Kár, pedig ha foglalkoztak volna a problémával, akkor szerettem volna ott lenni, én is jeleztem.:/ De ez van.

2021. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szükséges.

Az biztos, hogy problémát jelez.

2021. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak tudatában vállalnák be, hogy nem örökre akarok ott maradni. Előnyei is vannak az ilyen helynek, pl., hogy nem "családias", vagyis nem másznak bele az arcodba, magánéletedbe, nem szivatnak meg tesznek szemrehányást, ha elmész. Én bevállalnám.
2021. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem volt munkám, elmentem egy ilyen helyre, addig, amíg nem találtam jobbat. Elég hamar rájöttem, hogy miért is olyan nagy náluk a fluktuáció. Nem tudom, meddig bírtam volna ki a légkört, ha nem találok más munkát.
2021. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
De ezt honnan lehet tudni interjúkor?
2021. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!