Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfi nem vihet haza női...

Férfi nem vihet haza női kollegát?

Figyelt kérdés

Neki is van felesége, én is házas vagyok gyerekkel. Mivel ugyanazon az útvonalon jár hazafelé, ahol én is lakom, volt rá példa, hogy megkértem vigyen haza... Persze haza is vitt erre a pár alkalomra. Először állítólag poénkodott, hogy megtiltotta a felesége, de most már távolságtartóbb lett.. Gondolom, hogy ne kérjem meg újra...

Egyébként nem tudom miért, nem igazán másztam rá, vagy mondtam akármit is, ami félreérthető lett volna..

Mindenki furcsán néz és "rosszat"gondol erről. Mondjuk férjem bízik bennem és nem bánja a dolgot, ha segít.


Férfi nem fuvarozhat haza nőt, vagy mi?


28/N



2022. febr. 25. 15:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Féltékeny, önbizalomhiányos emberek.
2022. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Vagy azért lett távolságtartó, mert nem másztál rá!
2022. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Azon kívül, hogy néha megnéz, hangsúlyozom: néha. nem igazán startolt rám.
2022. febr. 25. 16:10
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Honapokig vittem igy a kollegamat (en vagyok a nő), beszallt a benzinkoltsegbe, es ennyi. Neki is, nekem is van parom, nem volt belole problema. Masik 2 kollega (szinten nő-ferfi paros) is igy jön, hogy a nonek ne kelljen buszoznia, ha amugy is a hazuk elott megy el... nincs ebben semmi kulonos a normalis emberek szamara.
2022. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván úgy van vele, nem taxis, nem járulsz hozzá se a benzinkoltseghez, se az autó fenntartásához, minek hurcoljon. Igaza van
2022. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ceges auto, ceges uzemanyag...
2022. febr. 25. 16:16
 7/34 anonim ***** válasza:
35%

Es? Szerepel a munkaköri leírásában hogy a munkatársat hordani kell?


Amúgy nyilván nem kedvel. Nem olyan bonyolult ez. Nagylány vagy, egyedül is tudsz közlekedni, nem?

2022. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%
Eleve pofátlanság megkérni vkit arra, hogy vigyen haza,A másik meg, nem tudhatod mi van otthon. Lehet féltékenyebb típus a felesége. Caak nem akart bunkó lenni, hogy azt mondja már pedig nemvisz haza, kopj le róla, persze ettől még magában ezek szerint ezt gondoljam
2022. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Normális világban fuvarozhat. Németországban kifejezetten igyekeznek minnél többen menni egy kocsival, több okból is. De vannak olyan egyszerűbb gondolkodású emberek akik nem tudják elképzelni ezt a szituációt egy férfi és egy nő tekintetében anélkül, hogy ne azt gondolják, hogy biztos természetben dolgozza le a fuvarköltséget a nő.
2022. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%

9!


Nem Magyarországon élek, itt nálunk is működik az a rendszer, hogy többen járnak együtt dolgozni. De: benne van a munkaköri leírásában és külön juttatast kap érte. A légyszíves vigyél már haza egy qlkalommal még játszik, aztán szépen elmondja az ember, hogy felnőttként még kell tudnod oldani a munkába és onnan haza jarast. Veszhelyzetben nyilván más, de csak azért mert nincs kedve gyalogolni/buszozni...

2022. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!