Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik azok a munkahelyek, ahol...

Mik azok a munkahelyek, ahol az ember egyedül lehet, és nem is unatkozik?

Figyelt kérdés
Voltam már portás, élveztem hogy egyedül lehetek, bár iszonyat unalmas tud lenni. 24, de akár 8 óra portán való ücsörgés. Valami olyan szakmát kéne tanuljak, amivel le is foglalhatom magamat, mind a kezeimet, mind az elmémet.
2022. febr. 24. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
programozás
2022. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

ahol van folyamatos fejlődés!

pl IT-s munka, projektmunka

2022. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
amúgy burkoló is lehetsz, azzal biztos nem fogsz unatkozni
2022. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A programozás nem az én asztalom, diszes vagyok.
2022. febr. 24. 21:03
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja, még némi tikkelés, szívbetegség is van nálam, ezt hozzá teszem. Ezekből kell gazdálkodjak. Meg kisebb, nagyobb mentális bizbaszok.
2022. febr. 24. 21:04
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Én egy ajándékboltban vagyok eladó. Nincs túl sok vásárló, de azért van feladat is:gravírozás, bögre készítés stb. Szóval néha csak ücsörgés és telefon nyomkodás néha meg gravírozgatok meg kasszát kezelek. Szeretem ezt csinálni, viszonylag nyugodt munka.
2022. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én 4 órában dobozt szélelek, ragasztok. Volt hogy beraktak raklapolni is de azt elkúrtam, azóta nem raknak be raklaposnak. Rehabos melóhely.
2022. febr. 24. 21:09
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez a programozas dolog sok nem informatikus fejeben ugy van hogy Hawaiion napoztatjak a herejuket napszemcsiben mikozben az ocean meleg vize meg simogatja nekik, es melletuk meg a laptop van megnyitva a Visual Studio vagy a Jupyter es kodolgatnak egyedul kenyelemben meg minden.


Holott a valosag ugy nez ki, hogy tobb emberrel kell egyutt dolgoznod, konzultalni majdnem minden nap, gyulesekre menni megbeszelesekre es totalis szinkron kell a kollegak kozott mert egyutt dolgoztok egy projekten.


Amugy meg nem is ertem ezen mit irigyelnek az emberek oszinten, mert a COVID alatt a home office ban meg sirtak hogy "jaj nem lehet ilyen maganyban dolgozni!!", de azert csorog a nyaluk a hamis-informatikus-egyedulotthonkenyelem kepre?


Keves olyan munka van sajnos ahol total egyedul vagy es rendes fizut kapsz. Szinte nincs ilyen. Persze johetnek itt a gyakorisok hogy nekik pont ilyen van meg az elobb emlitett Hawaii luxus megy naluk, de ha valamennyire igazat is beszelnek, nagyon ritka az ilyen szerencse es nagyon kicsi a valoszinusege hogy kapcsolatok meg minden nelkul ilyet talal az ember.


Esetleg kutato lehetsz, ha az erdekel.

2022. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
kifogásgyártásban is jeleskedsz
2022. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8.Játékkészítő céghez tartozó videót láttam, ott úgy volt hogy egymás mellet gépeken, vagy külön kis termekben dolgoztak az emberek. Külön a grafikusok stb stb.. Bár ezekhez én hülye vagyok.
2022. febr. 24. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!