Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet tetoválásom?

Lehet tetoválásom?

Figyelt kérdés
Ápoló vagy hr-es szeretnék lenni és nem tudom, hogy ha van a kezemen vagy látható helyen tetoválás attól felvesznek e dolgozni ilyen helyekre?

2022. febr. 27. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem vesznek fel.
2022. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Felvesznek ápolónak, hacsak nem vmi horogkereszt vagy hasonló van látható helyen rádtetoválva.
2022. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ápolónak biztosan. Ismerősi körben van olyan csaj aki ápolóként dolgozik és végig van tetoválva a karja. HR-es rész viszont nagyon ingatag dolog, mert nagyon azon múlik, hogy milyen a felettesed. Könnyen lehet, hogy ha valami nagynevű cég, akkor erre is nagyon adnak, és eleve megkövetelik a csinos megjelenést, ezéltal meg nem néznék jószemmel ha látható helyen van tetoválásod.
2022. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak olyan helyre tetovaltatok inkább ami nem látszódik
2022. febr. 27. 15:20
 5/7 anonim válasza:
92%
Mindkettőből láttam már tetováltat, bár én HR-hez nem ajánlanám
2022. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Több cégem HR-ese és HR vezetője tetovált volt, nem annyira para már ez manapság, de egy szint felett illik eltakarni.
2022. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok már meg nekem hogy a tetkó miért van munkához kötve? Nem a tudást nézik hanem azt hogy ' hat ennek van tetkoja akkor nem vesszük fel....' ne vedd magadra kérdező
2022. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!