Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pszichológusként mennyire...

Pszichológusként mennyire nehéz tetoválásokkal, piercingekkel munkát találni?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem el az egyetemet, klinikai szakpszichológus szeretnék lenni. Viszont mellette van egy extrább, goth stílusom, és lesznek láthatóbb helyen is tetoválásaim, pl alkar, kézfej

A pszichológusom szerint ezzel a végzettséggel alkalmazni fognak bárhogy nézek ki, mert hiányszakma. Az oké, hogy magánrendelésben mindegy, de államiban kell kezdenem, ott mennyire lesz nehéz így munkát találnom?



2022. jan. 15. 00:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Nekem nem lenne hozzád bizalmam. Aki mindenféle marhaságokat fúrat magára, annak problémája lehet az önértékelésével. Vak vezet világtalant.

Mint a pszichésen zokni Csernus.

2022. jan. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
A fiatalabb oktatóim közül sokaknak van egyik vagy akár mindkettő. Nem gáz már egyáltalán :)
2022. jan. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Az önértékelésem köszöni szépen rendben van, egyszerűen így érzem magam komfortosan. Plusz nem tudom, milyen alapon jelented ki, hogy “marhaság”, ha nem tudod, milyen tetoválásaim vannak és lesznek, és miket tervezek. Egy ötéves képzés után már csak nem leszek “vak” a munkámhoz, akkor sem, ha baj lenne az önértékelésemmel.
2022. jan. 15. 07:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai vilagba mar senkit se izgat. Max az elmaradottak botrankoznak meg. Nekem is ki van varva a kezfejem is, nyakam is. Sose okozott gondot
2022. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet a hagyományos divatirányzatoktól eltérő, különböző stílusú és kinézetű emberek kategorizálásával és osztályozásával a munkaerő piacon. Nyilvánvalóan vannak olyan szakmák és szakterületek ahol esetleg szenzitívebben kezelhetik a tetoválásokat, testékszereket, de alapvetően nem határolhatja be egy ember szakértelmét és szaktudását. Önből ugyanúgy kiváló szakember lehet, ne foglalkozzon az előítéletekkel, ugyanis abból lesz néhány.
2022. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Szülés utáni pánikrohamokkal küzdöttem tavaly és pszichológust kerestem.

Államiban is volt tetovált nő akihez szívesen mentem volna de sajna tele volt...

Így nyilván magánt kerestem. Nehezen találtam olyat aki szimpatikus lett végül...

De ha látnék egy tetovált pszichológust, azonnal őt választanám!

Tekintve, hogy én is kivagyok varrva rendesen, mint valami "összetartás" képpen is ez már eleve szimpatikus lenne nekem és úgy gondolom hamarabb megnyílok valaki olyannak akin látom hogy legalább egy kicsit hozzám hasonló és nem begyöpösödött

2022. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Én most végzek épp, de nagyon érdekel hol hiányszakma, mert klinikumon nagyon nem az. Állami helyet lehetetlen találni, pedig a képzéshez az kell. Magánba még szoktak keresni embert, de sokszor kérnek tapasztalatot, és képzőhely függő, hogy elfogadja-e.

A tetoválás teljesen mindegy.

2022. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%
Egy agyilag labilis pszihologus?? Ketelyeim vannak hogy egyaltalan elvegzed a sulit....
2022. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Tetoválás, piercing - csak tapasztalatszerzés, ahogy minden egyéb stílus, vagy megjelenés változtatása is. El kellene tudni fogadni egymást, olyannak, amilyenek vagyunk, Tisztelt Embertársaim.
2022. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm a biztatást, szerintem a pontozásból látszik, hogy ma már nem külső alapján mérik fel a másik ember elmeállapotát, illetve tulajdonságait :)
2022. jan. 19. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!