Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálod a munkád? És...

Miért utálod a munkád? És ennek ellenére mi tart ott, miért nem váltasz?

Figyelt kérdés
Természetesen azokhoz szól a kérdésem akik utálják a munkájukat.

2022. márc. 1. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Mert bunkók velem, lenéznek, műszakozni kell.

Nem váltok mert viszonylag jó a fizu, máshol ténylegesen "dolgoznom" is kéne, nekem pedig ilyen laza stressz mentes munka kell (szívbeteg vagyok, portás)

2022. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Általában az éjszakás műszak miatt szoktam utálni, ja, meg hát az emberek, őket is utálom nagyon. A szájukba lépnék a legszívesebben. 🤨
2022. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Isti22 ***** válasza:
80%

1-eshez hasonlóan a közösséggel van bajom, rossz a viszonyunk.

Váltani azért nem váltok, mert nem találtam hasonlóan jó munkahelyet (kevés a munka, nagyon sok szabadidőm van).

2022. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Rossz hatással van az egészségemre. Azért, mert fogalmam sincs mi lennr jó, takarító meg azért nem akarok lenni.
2022. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Mert csak napi max 1 órányi munkám van, a többi 7 és fél órában csak feleslegesen vagyok itt, teljesen leépít szellemileg, és nem csinálhatok azt abban a 7 és fél órában amit szeretnék, ha "látványosan nincs dolgom" akkor valamit csak azért is adnak, például 1000 papírt abc sorrendbe kellett raknom.


Azért nem váltottam még, mert egyenlőre még nem vettek fel máshova.

2022. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
A munkám 90%-át imádom, bármeddig tudnám csinálni, viszont emetofóbiás lettem az évek során, ami óvónőként nagyon gáz… sajnos olyan méreteket öltött a szorongásom, hogy fel kellett mondanom.
2022. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
21%

Utálni???

Fél év meló fél év pihenés a legjobb.

Szabadnapjaimon meg olyan helyen kirándulgatok ahol nem sokan a magyar felső körökből sem.

Én imádom a munkámat.

2022. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Utálom, mert nem érdekel és feleslegesnek érzem, plusz nagyon érződik hogy a nyugati barátaink mennyire lenéznek. Nem tetszik,hogy azt várják el, hogy egy robot pontosságával dolgozz és mindent is azonnal tökéletesen megcsinálj. Egy minimális hibáért is már megy az eszkaláció az egekbe. Az önértékelésem egyenlő a nullával.


Azért nem váltok mert nem rendelkezek semmi hasznos tudással, értéktelen vagyok, nincs motivációm és már 30 előtt kiégtem.


Interjúztam más helyekre, de nem kellek sehova.

Valszeg a kisugárzásom is azt adja hogy bullshitnek találom a legtöbb irodai munkát, de én magam sem tudom, hogy mit akarnék, mert amit szeretek és a hobbim, abból nem lehet megélni.


Ez van, így jártam.

2022. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Úgy érzem, hogy nem használja ki a képességeimet a munkám (mondjuk igaz is, biorobot adminisztrátorka vagyok az egyetemi diplomámmal), és nem is érzem azt, hogy itt különösebben bármikor is kiteljesedhetnék. Plusz magának a munkának sincs sok hozzáadott értéke, meg eleve a cég sem csinál semmi hasznosat, csak romboljuk a világot a gyártással, és az egyedüli célunk a befektetők zsebének megtömése. Nem igazán tudok ezzel semmilyen szinten sem azonosulni vagy egyetérteni.


Azért nem mondok fel, mert stresszmentes, relatíve keveset kell dolgoznom, ráadásul otthonról (szóval home office vagyok napi 8 órában, és abból nettó ha 1 órát dolgozom, akkor sokat mondok, a többiben sorozatokat nézek, házimunkát csinálok, akármi), ehhez képest elég jól fizet, plusz szülés után egy bölcsis kisgyerekkel annyira nagyon nem pattogok, hogy máshová menjek. Már csak azért sem, mert reményeim szerint hamarosan megint elmehetek babázni.

2022. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

#7

Egyáltalán nem az ilyen hanta gépekhez szólt a kérdés, mint amilyen te vagy és a hozzád hasonlók. Kotnyeles! 🤬🤬

2022. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!