Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálod a munkád? És...

Miért utálod a munkád? És ennek ellenére mi tart ott, miért nem váltasz?

Figyelt kérdés
Természetesen azokhoz szól a kérdésem akik utálják a munkájukat.

2022. márc. 1. 08:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Borzasztó nagy a fejetlenség, egyik vezető szavát sem lehet 100%-ra venni. Amiért még mindig ott vagyok, annak a nem rossz fizetés az oka, a munka sem rossz, közel van, és még oda is busz visz.
2022. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Két indokom van csak:

- biztos és viszonylag jó fizetés

- stabil, bár kérdéses állambácsi mikor épít le megint létszámot

2022. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

utálom:


-mert nincs fejlődés

-mert sz@r a fizetés

-mert semmi értelme


Az 5 perc utazási idő tart ott... azért nem váltok, mert ugyanilyen sz@r helyekre pályázhatok csak.

2022. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

1, Mert sok dolgot megteszek mások helyett, akik örülnek, hogy szétesek. Van, aki szereti lefölözni más alárendeltségét;

2, Nem vagyk egy zseni, igyekszem keresni, vadászni állást, de nem megy. Van/volt pár állásinterjúm, de nem vagyok nyerő sehol sem.

2022. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
én alapvetően a munkát utálom, mindegy, hogy programozás vagy épp takarítás
2022. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
63%

Azt utálom, hogy azt hiszik, hogy hülye vagyok (23 éves vagyok, én vagyok ott a legfiatalabb. Maszek cég, 7-en vagyunk, ebből ketten vagyunk a családon kívüliek)

Túlórát elvárják, ha nem csinálod, "nem tudnak partnernek" tekinteni, bármit is elintézni csak saját hátrányomra tudok, mert mire végzünk mar minden bezár, így el kell kéredszkedni, amit persze kamatostul le kell dolgozni. Ha egy nap szabira készülsz, előtte való nap darabokra szednek, mintha kb. 1 évre mennél el

Az tart itt, hogy nem találtam még másik helyet. Már számon se tartom, hány helyre küldtem már el az önéletrajzom, de sajnos semmi eredmény..

2022. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%

"nem tudnak partnernek tekinteni"

mondjuk ez engem nem hatna meg

pénzt akarsz keresni, nem partnert

2022. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utálom, mert legalább 3 ember munkáját kell elvégeznem, hülyének is néznek. Szar a fizetés, nincs rendes bejelentés. A fizetési rendszer egy átláthatatlan katyvasz, sosem tudom, mi alapján kapom a fizetésem. 2 éve nem volt emelés sem. A főnök egy álszent, a világ legjobb emberének állítja be magát, miközben kb. egy bűnöző.


Amiért még nem léptem le: nem fáj eléggé. Teljes home officeban dolgozhatok.

2022. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!