Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pályázott munkahelyemen már...

A pályázott munkahelyemen már jövő héttől kell az új munkaerő, de nem hívtak, akkor ez azt jelenti nem engem választottak?

Figyelt kérdés

Fél napot voltam próbaidőn, és a meló se volt rossz.


A srác elmondta többet akar keresni ezért, jövő héttől már máshol fuvarozik.

3-4 en vagyunk a munkára, az egyik sarkon fordult, mikor megtudta 200 ezer sincs nettóba a pénz.



2022. márc. 4. 20:07
 1/2 Shaddark ***** válasza:

Még csak kedd van.

De hívd fel, ne lég szégyenlős. Ha zokon veszi így járt - de valószínűleg csak azt fogja gondolni hogy komolyan szeretnéd a melót.

Ha talált / megnéz még mást is azt majd mondja. Az is lehet hogy többen is szimpik vagytok és gondolkodik - ez esetben ha rácsörögsz az csak azt jelenti hogy jobban szeretnéd mint aki nem csörög rá.

2022. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NTBS ***** válasza:
Egyébként lehet az utolsó pillanatban szólnak majd. Szerintem hívd fel. Akkor megtudod a választ.
2022. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!