Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted melyik munkabeosztás...

Szerinted melyik munkabeosztás jobb?

Figyelt kérdés
Reggel 6-tól délután 2-ig, vagy reggel 8-tól délután 4-ig?

2022. márc. 7. 17:20
A kérdező szavazást indított:
6:00-14:00
8:00-16:00
38 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én minél korábban szeretek kezdeni és végezni. Függ persze a válaszom attól is, hogy milyen messze vagyok a munkahelytől, vagy mi maga a munka.

Az előzőek ellenére TALÁN a 8-16 lenne a befutó, mert akkor előtte tudok reggelizni, és ha végzek, még akkor is elég sok idő marad vissza a napomból. De még 1x mondom, nagyon esetleges

2022. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó. Sokat számít mennyi idő beérni és hogyan viszonyulsz a korán keléshez, illetve a munka jellege is mérvadó. Én szenvednék minden nap 6-ra járni.
2022. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont 7-3 ig lenne a legjobb. 6 hoz túl korán kell kelni, 4 után meg nagyon nagy a forgalom.

Persze ez függ ezer dologtól, várostól, távolságtól...

Ha nem lenne stresszes a szomszédok miatti alvás akkor 6-2 -t mondanám.

2022. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

6-14 az tokeletes, en szeretek koran kelni, a reggeli csucsido meg nem kezdodott el, es delutan is meg egesz kenyelmesen haza lehet jutni. Mondjuk en 6-15-ig dolgozom, meg olyankor is egesz jo, de neha ritkan bent vagyok 4-ig, olyankor mar kellemetlenebb a kozlekedes.

Az alvas neha problemas, mert nem mindig almosodok el idoben, szoval neha besikerul egy 3-4 oras alvas, de erdekes modon masnap nem vagyok napkozben mar faradt, csak felkelni kellemetlenebb olyankor.

2022. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!