Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik egész nap meetingelnek a...

Akik egész nap meetingelnek a munkában, hogyan nem kötik fel magukat az eső fára?

Figyelt kérdés
De most komolyan, hogy lehet ezt bírni?

#munka #meetingegésznap
2022. márc. 10. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha NEKED ez ekkore stressz, akkor ROSSZ helyen dolgozol!
2022. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Néha nehezen. :D

Nekem pl. ezen a héten hétfőn-kedden csak különböző meetingekből állt a napom. Iszonyat zsibbasztó tud lenni. De közben meg tudom, hogy szükséges az egyeztetés ahhoz, hogy haladjon a munka - a munkámat meg szeretem, szóval így elviselem. Hazamegyek és lazítok.

2022. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
12 óra kemény fizika munka után sem nyafiznak így az emberek, talán kibírható az egész napos meeting is.
2022. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez egyáltalán nem rossz. A meetingeknek hála telik az idő a munkában, szellemi munkát végzel, nem leszel fizikailag tropa, ráadásul nem azt nézed egész nap, hogy 1 perc 1 órának tűnik, belebolondulva és beledögölve az unalomba. Én teljes mértékben adnám, ha lenne néha egész nap meeting.
2022. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

#4

Hát, nálam pont ellenkezőleg, az ilyen végtelenített meetinges napokon úgy érzem, mintha 3 napja ülnék bent melóban. Amikor nincs meeting és végre tudok haladni a munkámmal, akkor belemélyedek egy feladatba és tök hamar eltelik a nap.

2022. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A hasznos meeting, aminek tényleg van értelme nem gond. De jó multihoz híven nálunk baromi sok felesleges, "egy emaillel el lehetett volna intézni" meeting van, amit annyira nem szeretek. Főként mikor sok a dolgom, de a meeting miatt nem tudok velük haladni.
2022. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ott nem nagyon lehet munka, ha egész nap ez megy :D Inkább szánalmasnak érzem. Más munka után néznék, mert félnék, hogy melyik meetingen jelentik be, hogy a nullás profit miatt lehúzzák a rolót...
2022. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Látom, van aki érti, miről beszélek, szuper!


Ha minden nap, gyakran szünet és megállás nélkül meeting van, még wc-re sem tudsz elmenni, vagy a bunkó berakja az ebédszünetbe is max mivel tele vag EGÉSZ NAP, vagy 2-3 ember is egymásra szervez… fizikai képtelenség ott lenni is.


Te meg se készülni nem tudsz, se munkával haladni, még enni is éppenhogy és go vissza.. én erről beszélek, ember, nem arról h egy nap van max 3-4 meetinged és jaj de fasza vagy h bírod.. Duplázd meg nyugodtan, és nem “1-2 ilyen nap”, hanem 5-ből 4.

A megállás nélküli rotálódásból. Az értelméről már nem is beszélve.


A gyári melós nyávogás meg engem nem érdekel, ha nem tetszik lehet magad képezni, én is így tettem. ;)

2022. márc. 10. 13:59
 9/17 anonim ***** válasza:

#8

Van munka, éppen ezért zavaró a sok meeting, mert nem tud az ember haladni a munkával. De ezt már többen is írtuk előtted. :)

2022. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8/

Ja, ahogy 9 írja, ezért kegyetlen xar ez, mert munka és elvárás az van. Itt a szervezeti működéséssel/vagy a szervezés a xar.. Hogy őszinte legyek.


És nem stresszelek, mert abszolút alkalmas vagyok meg megcsinálom a dolgokat és elégedett is velem mindenki, csak épp kiégetik az ember pár hónap alatt..

2022. márc. 10. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!