Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nem fér bele egy főnök -...

Az nem fér bele egy főnök - beosztott viszonyba hogy rákérdezzen az alkalmazott ő miért nem kapott semmi emelést (idén, idén se, meg tavaly se, meg tavalyelőtt se)?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 11:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

És újra oda jutunk hogy NEM ÉN tartom állásban magamat... nem én fizetek magamnak.... semmitérő vagyok? Hát akkor a főnököt azonnali hatállyal ki kell rúgni mert azért a 200-at leperkálja egy semmitérő kezébe havonta. Már miért is ha semmitérő vagyok?

Szórja a cég pénzét az ablakon kifelé? ALKALMATLAN!


Ellenvetés?

2022. márc. 11. 12:17
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem. Te írod ki, az összes "ez korrekt?" kérdést is?
2022. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
59%

Bazsika, te degradálod magad semmirekellőnek. Ő csak kihasználja ezt.

Hiszen ha azt mondjuk válts, akkor te vagy oda, hogy hova, mert semmihez sem értesz. Nyilván azt, amit most csinálsz megcsinálod, ezt nem tudhatjuk. De tegyük fel, hogy igen, mert miért ne hinnénk mi neked? Dehát ahhoz meg kevés vagy, hogy válts. Hogy ennek mi az oka, azt nyilván legfeljebb egy szakember tudná megmondani, de még arra is csak az lesz a válaszod: "MIBŰ???". Szóval te egyszerűen egy kihasználható idióta vagy. A főnököd pedig pontosan tudja ezt, és meg is teszi. Talán még élvezed is, hogy így bánnak veled, ki tudja.

2022. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"Bazsika, te degradálod magad semmirekellőnek. "


Jajjajaj.... na csak a végén eljutunk oda is hogy mégse vagyok semmirekellő? jajjajaj. hová lesz a világ. Már semmirekellőnek se lehet lenni.


"amit most csinálsz megcsinálod, "


így van. sőt, sokszor más dolgát is. Hányszor és hányszor volt olyan hogy X kollega egyik napról a másikra közölte a főnökkel hogy "kabbe én léptem" és kilépett és engem tettek be a helyére, mert valakinek az ő feladatkörét is el kellett látnia, nem volt mese...


És ezért amiért kisegítettem a céget soha de soha egy köszönömöt se kaptam, a bérem meg a lehető legalacsonyabb a cégnél.

Aki most esett be ma az utcáról kapásból többet kap mint én lassan 20 év után.

2022. márc. 11. 13:26
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még ezen a munkahelyen akkor?
2022. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"Miért vagy még ezen a munkahelyen akkor?"


Miért hol legyek? Máshol jobb lenne? Másutt nem kell dolgozni? másutt vagyonokat fizetnek?

2022. márc. 11. 13:39
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bár a kérdéseidből már kiderült, hogy itt a toronyban van a baj, nem a munkahellyel. :)
2022. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

" hogy itt a toronyban van a baj, nem a munkahellyel. :)"


Világos, végül is teljesen természetes dolog hogy egy cég épp az egyik (ha nem A... ) legrégibb alkalmazottjának aki 100x kisegítette a céget akire lehet építeni, épp ő kapja a legkevesebbet épp neki nem emelnek egy petákot se de mindenki másnak igen-ez a világ legtermészetesebb dolga.

Minden cég így csinálja-eltaláltam?

2022. márc. 11. 13:53
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy cég teljesítmény alapján bérez.
2022. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

"Nem, egy cég teljesítmény alapján bérez."


Ja világos. És aki most esik be az utcáról és még egy tollvonást nem tett, annak kapásból jobb a teljesítménye mint aki 20 éve ott van-noha még egy napot se dolgozott. Mert több bért kap.. világos. Életszerű.


de hadd kérdezzem meg: ha annyira szar a "teljesítményem" akkor ha valaki kilép, vagy elb--sz valamit miért hozzám jönnek hogy segítsek? Hát épp a legszarabb embertől kérnek segítséget?

Miért nem a "szuperokosoktól" hm?

2022. márc. 11. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!