Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Munkahelyi szexért" milyen...

"Munkahelyi szexért" milyen szankciók járhatnak ? Kirúgás vagy akár rendőrségi ügy is ?

Figyelt kérdés

A munkatársam egy női kollégával a szertárban szeretkezett és a műszakvezető rajta kapta őket.

Ez volt pénteken.

Azóta beszéltem vele, de vagy nem tud semmit, vagy nem akart mondani semmit, de az a helyzet, hogy amellett, hogy elég jól kijöttünk évek óta, rajta kívül még egy munkatársunk van aki ilyen jól el tudja látni a munkahelyi (!)feladatait...

Ha kirúgják (ami valószínű, bár nem tudom, ilyennel még sosem találkoztam, de minden munkaidőben történt) akkor nagy érvágás lesz a cégnek, de továbbá az emberi része is érdekelne, hogy most szerencsétlent akár fel is jelenthetik ?

Igazából se én sem ő nem tudja, hogy mi várható...

Valaki itt járatos ebben, hogy ilyen esetben mire lehet számítani ?



2022. márc. 13. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Kirúgni kirúghatják őket, de rendőrségi ügy nem lehet belőle, mert semmi törvénytelent nem tettek.
2022. márc. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer engem leszopott az egyik volt barátnőm munkahelyen, vagyis csak félig mert lejárt a szünet, kamera látta, és ki is rúgtak minket...hála isten amúgy is szar meló volt.


Amúgy szerintem nem fogják őket kirúgni ez miatt ezt leszamítva, max megdorgálják őket.

2022. márc. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mert most azon kattog, hogy közszemérem sértés vagy ilyesmi.

De ha már ketten mondjátok, hogy nem lesz baj, akkor talán tényleg nem lesz...

2022. márc. 13. 00:56
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne közszemérem sértés? Nem mások előtt csinálták. Kapnak egy fegyelmit.
2022. márc. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Hat az munkahely fuggo. Nalunk le se szrjak ha a meloval minden ok
2022. márc. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én lebuktam így, öltözőben éreztük jól magunkat, köpős, irigy kolléga meg megláttam. Nem volt semmi, a főnök külön-külön beszélgetett velünk, hogy jaj hát így ezt nem kéne... de messze a legjobb melósok voltunk mindketten, nem rúgtak ki (egyébként nem lehet belőle rendőrségi ügy kamera, bizonyíték nélkül). Egy másik melóban meg később én mondtam fel és éppen szedtem össze a holmim, miután mindenki lelépett, mikor elkapott a volt kollégám. Akkor nem buktunk le. Szerintem ne aggódjon a tag, max a melót bukja be, ha öltöző, közszeméremsértés se lehet, elvonultak...
2022. márc. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Munkaidőben?

Bérmegvonás, kirúgás.

Polgári per viszont esélyes.

2022. márc. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Válaszoltam privátban kérdező!
2022. márc. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
7: Mégis melyik főnök töltené evvel az időt, hogy bíróságra járjon, csak mert szexelésen kapta két alkalmazottját? Max kirúgja őket és slussz.
2022. márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fegyelmi, bónuszmegvonás ilyesmi, max kirúgák, de perelni nem fognak, minek...
2022. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!