Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betegen mennetek kell dolgozni?

Betegen mennetek kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Péntek óta rottyon vagyok, már pénteken is majd' megfulladtam, úgy köhögtem ráadásul hurutosan, és közölte a kedves főnököm, hogy látja, hogy sz.rul vagyok, de nem fog hazaengedni, mert a munkának haladni kell (direkt nem is kértem, hogy engedjen haza, mert tudtam, hogy ez lesz) de azért belém kellett rúgnia. Maszek cég egyébként, kevesen vagyunk.

Szerdán biztosan nem fogok tudni bemenni, ömlik a könnyem, folyik az orrom, fáj a torkom, köhögök, konkrétan minden bajom van.

Lesz.rom a munkát, így nem fogok bemenni. Nálatok (főleg maszeknál dolgozókat kérdem) is ez van? Vagy csak az én főnököm ekkora emberi nulla??


2022. márc. 14. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
És ma meg holnap bemész?
2022. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nálam már általános iskola óta nincs olyan, hogy "kell".. főleg ha az egyoldalúan csak rám és felém vonatkozik.


Röviden: Nem, betegen nem megyek dolgozni és a telefont is kikapcsolom.

2022. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek...
2022. márc. 14. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy, állami munkahely. Persze, be kell menni, ha elüt a villamos, akkor is. (Mondjuk én nem szoktam, de sokan igen.)
2022. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy akkor nem ér annyit, a maszek az ilyen amúgyis de mondjuk a gyárakba se jobb ahol 12 óráznak és emberhiány van nem nagyon engedik a szabadságot.
2022. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem várják el hogy bemenjünk,kell kérni táppénzes papírt és kész bár nem maszek cég.Mondjuk épp most akarják leváltani az egyik kollégát betegség miatt de ő többször nincs itt mint van és mentálisan is rottyos szóval nem csoda.
2022. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Normalis cegnel dolgozom, nem erdekel, mit kell, betegen nem dolgozom. Kapnak egy tappenz papirt miutan meggyogyultam es kesz. Kb evente 1-2 alkalommal vagyok beteg, ennyi ugy gondolom belefer.
2022. márc. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2: De betelefonálni csak be kell hogy beteg vagy nem tudsz menni.


3: De akkor miért szerdát írod, hogy akkor biztos nem tudsz menni? Nem "szerdáig" akart lenni?

2022. márc. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azon ritka alkalmakkor amikor beteg vagyok, home office-ra kérem magam. Szellemi munkakörben vagyok, egy laptopra van csak szükségem a munkavégzéshez
2022. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Covid tesztet csináltál? Patikában van gyorsteszt 2-3 ezer Ft körül, hátha pozitív, akkor biztos nem kell bemenned.
2022. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!