Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sikerült állást kapnom 3 hónap kihagyás után örültem mimt majom a farkának. Első megbeszélésnél meg beszéltük az összeget és azt is, hogy állja az üzemanyagot.

Meg beszéltük azt is, hogy naponta ha lehet fizessen ki mert kicsit rossz a helyzetem azt mondta semmi akadálya. 3 nappal később elő fordult, hogy nem jött be és nem adta ide a pénzt csak másnap ami nem volt olyan nagy gond épp de a benzinre a pénzt is 4 nap mulva adta ide és oda jött elhadarta, hogy megbeszéltük 4 alkalom után adja egybe azt se tudtam mi van mert én ilyesmire nem emlékszem.

Az irataimat még nem kérte el így valószínüleg még naponta se jelentett be és ez nem játék mondtam neki, hogy amiben megállapodtunk tartani kellene hozzá magát meg a pénz is kevés ahoz képest amit már elvár tőlem (többet mint amiről szó volt).

De csak azzal jön, hogy nem érti miről beszélek nem akarnám ott hagyni mert jelenleg nincs más.


2022. márc. 15. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem nem szerződésben, hanem szóban egyeztetek meg??
2022. márc. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
cig....nak nem dolgozunk
2022. márc. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem állás, hanem kicseszés. Keress mást folyamatosan. Kihasznál téged.
2022. márc. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez egy 30 év körüli házaspár tejfeldolgozó üzemet csinálnak.

Szóban egyeztünk meg de arrol volt szó, hogy naponta le jelent legalább közbe folyamatosan nézegetem az állas ajánlatokat és küldöm az önéletrajzom is természetesen de hogy lehet valaki ilyen ha én azt mondom egyik reggel neki, hogy nem végzem el a munkám amiért ezt csinálja akkor ők sem tudnak dolgozni egésznap mert én viszem a feldolgozandó tejet és kezelem az adagológépet.

2022. márc. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!